Naukowcy potwierdzają: ciąża wśród kobiet może być „zaraźliwa”! Dlaczego tak się dzieje? Nie uwierzycie!
Mówi się, że człowiek zmienia swoje otoczenie oraz ogólnie przyjaciół średnio co 7 lat. Teoria ta ma związek z obumieraniem i wymianą wszystkich komórek w organizmie. Dodatkowo zakłada ona, że statystycznie człowiek co kilka lat zmienia niemal wszystko w swoim otoczeniu. Zaczynając od grupy przyjaciół, przez znajomych a na dalszych osobach kończąc. Oczywiście nie dzieje się to z dnia na dzień. Często osoby wymieniane są po kolei i stopniowo tak, że trudno to w ogóle zauważyć. Kończy się to jednak zwykle w ten sposób, że po kilku latach jesteśmy otoczeni już przez zupełnie innych ludzi. 

Są jednak w życiu człowieka takie przyjaźnie, które potrafią przetrwać dosłownie całe życie. Zdarza się to oczywiście bardzo rzadko, jednak czasem ludzie potrafią utrzymać się przy boku drugiej osoby przez bardzo długi czas. Szczególnie często da się to zauważyć u kobiet. Takie przyjaciółki po dłuższym czasie znajomości często zaczynają wzajemnie i nieświadomie się naśladować. 

Nic jednak dziwnego w tym, że jedna kobieta chce kupić sobie na przykład psa, kiedy jej koleżanka sprawi sobie takiego. Sprawy dopiero komplikują się, kiedy chodzi o dzieci. Naukowcy odkryli bowiem, że ciążą wśród kobiet może być „zaraźliwa”. Nie uwierzycie jednak dlaczego tak się dzieje. Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 marca 2019 o 19:03 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 marca 2019 o 01:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: popularne
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 17:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: papilot.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 15:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: se.pl
Internauci znienawidzili ludzi ze zdjęcia za tę jedną, niewinną fotografię - o co poszło?
Chyba każdy mieszkaniec południowej części naszego kraju - choć na pewno nie tylko - był przynajmniej raz w Muzeum Auschwitz. Miejsce śmierci milionów osób, miejsce do którego należy podchodzić z szacunkiem, miejsce w którym powinniśmy zachować się w odpowiedni sposób. Wiele osób jednak o tym zapomina i rezultatem są takie właśnie zdarzenia, jakie ostatnio miały miejsce. Burza została wywołana przez tę - z pozoru niewinną - fotografię, którą widzicie powyżej. 

Parka zwiedzających balansune na torach, trzymając się za ręce z uśmiechami na twarzach. Iście sielska fotografia, która w innych okolicznościach byłaby bardzo urocza. Niestety nastrój psuje miejsce, w którym została ona zrobiona. Chodzi o tory, które zostały zbudowane w celu przyjmowania jeszcze większych transportów osób przeznaczonych na śmierć. Sam zarząd Muzeum zwrócił uwagę na problem. 

„Kiedy przyjeżdżasz do Auschwitz, pamiętaj, że jesteś w miejscu, w którym zginęło ponad milion osób. Szanuj ich pamięć. Są lepsze miejsca do zabawy w łapanie równowagi niż to, które symbolizuje wywózkę setek tysięcy ludzi na śmierć”

- można przeczytać na profilu Muzeum. 

W komentarzach padło wiele pytań, odnośnie dalszych planów zarządu obiektu. Niektórzy uważali, że powinno wprowadzić się zakaz fotografowania. Na profilu jednak uspokajano. Żadnego zakazu nie będzie. 

„Nie będzie zakazu fotografowania na terenie Auschwitz. Prosimy jednak gości, aby zachowywali się z szacunkiem, również podczas robienia zdjęć. Zobaczcie nasze konto na Instagramie, to zorientujecie się, jakie obrazy mogą najlepiej upamiętniać ofiary i uczyć trudnej historii Auschwitz”


 

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 marca 2019 o 19:03 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 marca 2019 o 16:03 przez e-wonsz