Naukowcy potwierdzają: ciąża wśród kobiet może być „zaraźliwa”! Dlaczego tak się dzieje? Nie uwierzycie!
Mówi się, że człowiek zmienia swoje otoczenie oraz ogólnie przyjaciół średnio co 7 lat. Teoria ta ma związek z obumieraniem i wymianą wszystkich komórek w organizmie. Dodatkowo zakłada ona, że statystycznie człowiek co kilka lat zmienia niemal wszystko w swoim otoczeniu. Zaczynając od grupy przyjaciół, przez znajomych a na dalszych osobach kończąc. Oczywiście nie dzieje się to z dnia na dzień. Często osoby wymieniane są po kolei i stopniowo tak, że trudno to w ogóle zauważyć. Kończy się to jednak zwykle w ten sposób, że po kilku latach jesteśmy otoczeni już przez zupełnie innych ludzi. 

Są jednak w życiu człowieka takie przyjaźnie, które potrafią przetrwać dosłownie całe życie. Zdarza się to oczywiście bardzo rzadko, jednak czasem ludzie potrafią utrzymać się przy boku drugiej osoby przez bardzo długi czas. Szczególnie często da się to zauważyć u kobiet. Takie przyjaciółki po dłuższym czasie znajomości często zaczynają wzajemnie i nieświadomie się naśladować. 

Nic jednak dziwnego w tym, że jedna kobieta chce kupić sobie na przykład psa, kiedy jej koleżanka sprawi sobie takiego. Sprawy dopiero komplikują się, kiedy chodzi o dzieci. Naukowcy odkryli bowiem, że ciążą wśród kobiet może być „zaraźliwa”. Nie uwierzycie jednak dlaczego tak się dzieje. Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 marca 2019 o 19:03 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 12:05 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 12:05 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 13:05 przez jatoja
Źródło: https://wyborcza24.pl/nadchodzi-fala-upalow-43-stopnie-w-czerwcu/?fbclid=IwAR2quDXcd6BGnu2jmbFZKU--NEbuGoB81_P619weuEXc2e-FvI35w068ZOU
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 14:05 przez jatoja
Oto dlaczego lekarze na sali operacyjnej noszą zielone fartuchy - ma to naprawdę ogromne znaczenie!
Nie wszyscy w swoim życiu mieli tę wątpliwą przyjemność przebywania w szpitalu. Jeszcze mniej osób miało wątpliwą przyjemność być tam operowanym. Jeśli również należycie do tego grona, to zawsze możecie posiłkować się wszelakimi filmami o lekarzach i przywołać w pamięci obraz ich fartuchów operacyjnych. 

Zwykle przed zabiegami obmywają oni swoje dłonie w charakterystyczny sposób, po czym zakładają na siebie zielone (lub rzadziej niebieskie) stroje ochronne. Wiele przedmiotów w sali operacyjnej utrzymanych jest w podobnym odcieniu. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, dlaczego wybrano właśnie ten kolor? Dlaczego nie jest to na przykład biały, pomarańczowy czy czerwony? Odpowiedź na to pytanie na pewno was zaskoczy. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez e-wonsz