Człowiek
Naukowcy ustalili, jak wyglądają idealne kobiecie piersi

Zapytano 1 315 osób (mężczyzn, kobiety, a także chirurgów plastycznych) o to, czym dla nich są „idealne piersi”. Pokazano im także zdjęcia biustu, a ich zadanie polegało na prostej ocenie. Wygląda na to, że złoty środek leży w stosunku 45:55.

Oznacza to, że górna część tkanki (powyżej linii sutka) powinna zawierać 45% całkowitej masy, a dolna część 55%. Co  ciekawe piersiami najbliższymi ideałowi, okazały się piersi Venus z Milo.

Chirurdzy plastyczni są zdania, że w ostatnim czasie (szczególnie w USA) używano implantów o regularnym kształcie, przez co piersi po operacji wyglądały, jak piłki – co było ogromnym błędem. Teraz – kiedy znamy już idealny kształt kobiecych piersi – ma to ulec zmianie.

Nie myślcie też, że badania te zostały przeprowadzone bez konkretnego powodu. Chodziło o to, aby kobiety po przebyciu raka piersi mogły dostać implant, który nie tylko będzie, lecz także będzie spełniał „standardy piękna”.

Warto dodać, że takimi piersiami może pochwalić się kilka kobiet ze świata showbiznesu. Wśród nich znalazła się m.in. Miranda Kerr, Katy Perry, księżna Kate Midleton oraz Scarlett Johansson. 


Dodano 06 stycznia 2018 o 19:01 przez Bartek Faryna źródło: http://www.foxnews.com/health/2014/11/13/what-perfect-breast-looks-like-according-to-men-and-women.html

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728