Wodoodporny pancerny smartfon za małe pieniądze już w Biedronce
Do sklepów Biedronka trafił smartfon Hammer Axe M LTE. Możecie zapomnieć o pękających ekranach, wyginających się obudowach czy awariach, spowodowanych przez wodę. Smartfon myPhone Hammer Axe M LTE to pancerny sprzęt, który zniesie wszystko. Osoby zainteresowane takim – wszystkoodpornym – sprzętem, mają właśnie okazję, aby go kupić w atrakcyjnej cenie. Telefon, wyceniany zazwyczaj na nieco mniej niż 1000 zł, pojawił się w Biedronce w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 699 złotych.
11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 września 2017 o 20:09 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 marca 2018 o 15:03 przez lordvader
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 marca 2018 o 13:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://deser.gazeta.pl
Biedronka wprowadza duże zmiany. Klienci będą zadowoleni
Sklepy Biedronki zamierzają wprowadzić zmiany, które mają ułatwić życie klientom z powodu wprowadzanego przez rząd PiS zakazu handlu w niedzielę. Sklepy mają być otwarte w piątek i sobotę o godzinę dłużej (co najmniej do 22), w godzinach szczytu mają być też otwarte wszystkie kasy. Aby rozładować ruch, Biedronka panuje też więcej promocji w dni powszednie, a w soboty ma być więcej pracowników, by usprawnić ruch w sklepie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2018 o 12:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://warszawawpigulce.pl/biedronka-wprowadza-ogromne-zmiany-w-sklepach-wszystko-pod-zakaz-handlu-w-niedziele/
Orange ostrzega: Nie odbierajcie telefonów z numerów zaczynających się od +675
Mechanizm tego oszustwa jest prosty. Telefon z tajemniczego numeru, szybki sygnał i rozłączenie. Oszuści liczą, że ktoś do nich oddzwoni, a sygnał puszczany jest z kierunkowego, który przypomina polski numer telefonu. Ostatnio dzwonią z +675, ale to nie Wielkopolska, ale Papua Nowa Gwinea. Nawet +22 może oznaczać, że to telefon z… Beninu, Burkina Faso lub Gambii. Pamiętajcie jednak, że można się nie dać nabrać. Numery międzynarodowe są dłuższe, niż numery polskie. Krajowe to zawsze dziewięć cyfr, a z prefixem +48 - jedenaśnie. Jeśli nie macie krewnych za granicączy na egzotycznej wycieczce do Oceanii, nie ma też powodu, żeby odbierać takie połączenie lub oddzwaniać. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 marca 2018 o 12:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://twitter.com/RzecznikOrange; https://biuroprasowe.orange.pl/blog/tajemnicze-telefony-kuby-o-chodzi/
Uważajcie na "mały druczek" w nowych promocjach w Lidlu i Biedronce
Te dwie duże sieci handlowe organizują promocje, w których cena zależy od liczby zakupionych sztuk produktu. I tak, na przykład, zapłacisz mniej, gdy kupisz pięć serków a nie jeden. W związku z tym rozpętała się burza, że sieci "oszukują klientów", bo dopiero przy kasie ludzie orientują się, że nie dostaną zniżki, a na półce informacja o warunkach promocji napisana jest dużo mniejszym drukiem niż sama cena. Czy to na pewno jednak naciąganie, skoro zasady promocji są jasno opisane? Nie wszyscy tak uważają. Pojawiły się też głosy, że wystarczy umieć czytać, żeby się w tej promocji zorientować. W sklepach samoobsługowych należy pamiętać o tym, by upewnić się co do ceny każdego produktu. W tym celu znajdują się w nich specjalne czytniki cen. Klient ma też prawo zapytać się obsługi, a w szczególnosci kasjerki, jeśli ma jakieś wątpliwości i zrezygnować z zakupu danej rzeczy.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 lutego 2018 o 12:02 przez kwiatlotosu
Źródło: wykop.pl