Oto czym dla kobiety różni się seks z orgazmem od seksu bez orgazmu
Seks dla naszych dziadków i pradziadków był tematem tabu. Nie był obecny w życiu każdego człowieka w takim stopniu, w jakim obecny jest dzisiaj. Owszem, uprawiało się seks i robiło się to dość często i często też bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Temat seksu nie był jednak poruszany w prasie, telewizji, radiu czy nawet w trakcie rozmów na ulicach. Nie byliśmy atakowani seksem z każdej strony, a producenci nie próbowali sprzedawać swoich towarów dzięki reklamom z kobiecymi piersiami.

Dzisiaj jest zupełnie inaczej i seks obecny jest w niemal każdej dziedzinie życia. Stał się już dla nas czymś zupełnie normalnym i kiedy ktoś zaczyna mówić o seksie, rzadko już robimy wielkie oczy ze zdziwienia. Z jednej strony dobrze, z drugiej już nie do końca. 

Kobiety oraz mężczyźni zwiększyli swoją wiedzę w kwestii płci oraz samego seksu, co na pewno wyszło im na dobre. Mężczyźni zaczęli nieco bardziej starać się, aby współżycie polegało na czerpaniu maksymalnej przyjemności przez obojga kochanków. Zaczęli więc znacznie bardziej starać się, aby ich kobiety przeżywały orgazm.

Czy wiecie jednak czym dla kobiecego ciała różni się seks z orgazmem od seksu bez orgazmu? Nie chodzi o samą przyjemność. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 kwietnia 2019 o 17:04 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 kwietnia 2019 o 23:04 przez Defdef
Oto co dzieje się z twoim ciałem, jeśli wypijesz kawę zaraz po przebudzeniu
Picie kawy w zachodnim społeczeństwie jest bardzo modne. Jest to ogólnodostępna używka, którą można byłoby nazwać nawet narkotykiem, ponieważ bardzo dobrze wpisuje się w definicję. Spożywanie kawy jest oczywiście społecznie akceptowalne, a nawet często jest wręcz pożądane. 

Ludzie pijący kawę zwykle kojarzą się z osobami aktywnymi, odnoszącymi sukces, wiecznie zajętymi i takimi, którym nigdy nie wystarcza doby na załatwienie wszystkich spraw. 

Tacy ludzie najczęściej zaczynają swój dzień od filiżanki czarnego płynu, a do tego zjadają małego tosta i czytają najnowszy numer dziennika ekonomicznego. 

Czy jednak aby na pewno jest to dobry pomysł na rozpoczęcie dnia? Nie mówię już tutaj nawet o dzienniku ekonomicznym czy o toście - chodzi oczywiście o filiżankę kawy. Okazuje się, że nie do końca. Dlaczego jednak kawa z samego rana nie jest dla nas taka dobra? 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 kwietnia 2019 o 21:04 przez e-wonsz
Nałogowo obgryzasz paznokcie? Wiąże się to z posiadaniem pewnej specyficznej cechy
Nie od dzisiaj wiadomo, że obgryzanie paznokci nie jest dla człowieka niczym dobry. Zasadniczo ma ono zdecydowanie więcej wad niż zalet i postrzegane jest na ogół, jako cecha bardzo negatywna. Obgryzanie paznokci bowiem nie tylko sprawia, że nasze dłonie wyglądają źle. Dodatkowo niszczymy sobie zęby, a sama czynność, jaką jest trzymanie własnych palców przy ustach, nie należy do takich, którymi dobrze chwalić się w towarzystwie. 

Kolejną ważną kwestią są bakterie, które cały czas dostarczamy w okolice swoich ust oraz do wnętrza jamy ustnej. To właśnie z ich winy w ustach mogą często pojawiać się różnego rodzaju infekcje lub nawet może dojść do zatrucia pokarmowego. 

Jakie są jednak pozytywne cechy tego, że obgryzamy paznokcie? Nie ma ich zbyt wiele. Jedyna, jaka przychodzi do głowy to zawsze krótkie paznokcie bez potrzeby ich obcinania. 

Okazuje się jednak, że obgryzanie paznokci to nie tylko oznaka zakłopotania czy zdenerwowania. Zdaniem naukowców może z tym wiązać się pewna cecha, którą „obgryzacze” prawdopodobnie posiadają. O czym konkretnie mowa? 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 kwietnia 2019 o 21:04 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 kwietnia 2019 o 16:04 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 kwietnia 2019 o 14:04 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram