Oto dlaczego w upalne dni nie powinieneś zostawiać plastikowej butelki z wodą w swoim samochodzie
Wprawdzie pogoda ostatnimi czasy płata nam niezłe figle i już wcale nie jest tak gorąco, jak było jeszcze miesiąc temu, to jednak warto zwrócić uwagę na kilka aspektów naszego codziennego życia, które powinniśmy zmieniać w trakcie upałów. Pierwszym z nich jest oczywiście ilość wypijanej wody każdego dnia. W wyjątkowo ciepłe dni powinna być ona większa niż ta, którą raczymy się w normalne dni. 

Skoro już jesteśmy przy wodzie, to warto wspomnieć również o innej rzeczy bezpośrednio z wodą związanej. Jeśli kupujecie butelkę z wodą w sklepie, to zapewne jest ona plastikowa. Pewnie często zostawiacie ją w samochodzie na cały dzień i w tym czasie jesteście w pracy. Eksperci ostrzegają przed takim zachowaniem. Ich zdaniem może to doprowadzić do tragedii. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 16:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Ktoś ukradł samochód Marty Kaczyńskiej. Gdy tylko się zorientował, zdecydował się oddać auto
Jak donosi TVN24, auto Kaczyńskiej o wartości około 300 tysiecy złotych zostało ukradzione z parkingu w Sopocie. W aucie znajdowały się dokumenty córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Prawdopodnie to skłoniło złodzieja, by... odstawić samochód pod posterunek policji. Istnieje też teoria, że ktoś, np. służby obcego państwa, w  ten sposób próbują wywierać presję na rodzinie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, według opinii wielu ekspertów sprawującego obecnie faktyczną władzę w kraju, ale mogącego mieć, także w otoczeniu najbliższych współpracowników, próbujących wywierać naciski agentów rosyjskich.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: TVN24; Policja; https://natemat.pl/212439,ten-wywiad-sprzed-roku-teraz-wyglada-zupelnie-inaczej-macierewicz-wedlug-solidarnosci-byl-agentem-kgb; https://liberte.pl/walczac-kultura-rosyjska-siatka-wplywow-w-polsce/; https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-ma-wplyw-na-zmiany-w-polskim-prawie-i-nie-tylko-analiza-analiza/n6rzrpj; http://www.pap.pl/aktualnosci/news,672955,raport-tajne-wplywy-rosji-w-krajach-europy-srodkowej-i-wschodniej.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 września 2018 o 08:09 przez jatoja