Oto ile dokładnie kosztuje was (w złotówkach) tylko jedno naładowanie swojego smartfona do 100%
Są takie rzeczy, które niestety musimy robić codziennie. Codziennie musimy jeść, codziennie musimy spać i codziennie musimy pić wodę - bo bez tego nie przeżyjemy. Jednak są też takie rzeczy, których wykonywanie każdego dnia wymaga od nas środowisko i kultura. Codziennie więc powinniśmy się myć, powinniśmy myć zęby, codziennie powinniśmy chodzić do pracy i robić wszystkie rzeczy z tego wynikające. Jest jednak również jedna taka rzecz, którą musimy robić każdego dnia, bo inaczej po prostu nie potrafimy i inaczej się nie da - codziennie musimy ładować swój telefon. 

To nie są już czasy Nokii 3210, którą ładowało się raz na dwa tygodnie. To już nie są czasy ładowarek, których czasem można było po prostu zapomnieć i korzystać swobodnie z telefonu. To są czasy powerbanków, bez których ani rusz. To są czasy wiecznego podłączenia do prądu, bo przeciętny smartfon przy średnim użytkowaniu wytrzymuje około doby. W nocy więc musimy podłączyć go do ładowarki, od której najczęściej odłączamy go dopiero po przebudzeniu. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś ile kosztuje nas taka przyjemność? No bo ile może kosztowac naładowanie telefonu praktycznie od 0 do 100%? Znamy odpowiedź na to pytanie. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 września 2018 o 21:09 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram