Technologia
Oto jak randki i związki mogą wyglądać już w niedalekiej przyszłości

Randki przyszłości

Czy oglądaliście film lub serial sci-fi i zastanawialiście się, czy któraś z prezentowanych tam technologii rzeczywiście pojawi się kiedyś w naszym życiu? Część z nich może być za bardzo skomplikowana lub mało praktyczna aby w ogóle wprowadzić coś podobnego do użytku, jednak inne z pewnością mogłyby się przydać. 

Technologia zmienia nasze życie w pozytywny sposób. To co jeszcze 10 lat temu wydawało się bardzo abstrakcyjne, dzisiaj towarzyszy nam każdego dnia. Ten trend na pewno nie zaniknie i już wkrótce będziemy korzystać z rzeczy, o których dzisiaj nawet byśmy nie pomyśleli. Niektóre z nich przydadzą nam się w pracy, inne pomogą się odprężyć, a jeszcze inne pomogą w randkowaniu.

Dodano 11 lutego 2018 o 11:02 przez Bartek Faryna źródło: https://brightside.me/inspiration-relationships/scientists-reveal-9-ways-dating-and-relationships-may-look-in-the-future-416510/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728