Technologia
Oto jak randki i związki mogą wyglądać już w niedalekiej przyszłości

Urządzenia obsługujące rzeczywistość rozszerzoną

Kojarzycie sytuacje, w których dziewczyna na randce zadaje jakieś dziwne pytanie, aby was sprawdzić? Od waszej odpowiedzi często zależy, czy coś z tego będzie czy też nie. Czyż nie dużo łatwiej byloby, gdyby można było zasięgnąć rady wyszukiwarki Google, czy też zerknąć na profil naszej partnerki, aby poszukać wskazówek, które mogłyby nas naprowazić na właściwą odpowiedź? Być może już za kilkanaście lat coś podobnego będzie możliwe.
 
Google oraz inne firmy pracują nad urządzeniami, które będą wykorzystywały rzeczywistość rozszerzoną. Być może będą to okulary, soczewki kontaktowe lub nawet implanty wszczepiane w mózg. 

Dodano 11 lutego 2018 o 11:02 przez Bartek Faryna źródło: https://brightside.me/inspiration-relationships/scientists-reveal-9-ways-dating-and-relationships-may-look-in-the-future-416510/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728