Człowiek
Pacjentka puściła bąka w trakcie własnej operacji – zobaczcie, jak to się dla niej skończyło

Przytoczymy Wam dzisiaj historię, która – mimo tego jak niewiarygodnie i absurdalnie brzmi – zdarzyła się naprawdę. Główną jej bohaterka jest pewna mieszkanka Japonii, która w kwietniu zeszłego roku leczona była w Tokyo Medical University Hospital.

Dokładnie wtedy przeprowadzano u niej operację laserowego leczenia szyjki macicy.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pewien nietypowy incydent, który miał miejsce w trakcie operacji. Niby nic wielkiego, bo pacjentka, będąc pod wpływem narkozy, po prostu puściła bąka. Pewnie zdarza się to dosyć często, jednak tym razem, całe zajście okazało się tragiczne w skutkach. Lekarze nie mogli uwierzyć, jak do tego w ogóle doszło. 


Dodano 09 lutego 2018 o 19:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.telegraph.co.uk/news/2016/11/02/woman-seriously-burned-after-fart-catches-fire-during-surgery/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728