Para wrzuciła do sieci to jedno niewinne zdjęcie i wywołało ono prawdziwą lawinę hejtu. Nie uwierzycie o co poszło
Para wrzuciła swoje zdjęcie z karteczką. Było to potwierdzenie wizyty u lekarza w celu wykonania pewnego zabiegu. Mowa o wazektomii. Jest to zabieg u mężczyzn polegający na polegający na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodu lub nasieniowodów w celu przerwania ich ciągłości. Ma on oczywiście na celu uniemożliwienie zapłodnienia partnerki. Skąd jednak ten cały hejt? 
Para, o której dzisiaj mowa, to mieszkający w Kolumbii Nathalie Guzman i Andrés Flu. Zdjęcie zostało udostępnione na profilu chłopaka, jednak dziewczyna dopisała od siebie kilka słów. Cała akcja spotkała się z tak silną odpowiedzią ze strony internautów, ponieważ dotyczyła posiadania potomstwa. 

Para cieszy się, że nigdy nie będą musieli kupować zabawek, mogą podróżować ile chcą i nawet chodzić nago po mieszkaniu. Nic ich nie ogranicza. Po chwili dopisują jednak, że nie chodzi tylko o to. Ich decyzja ma znacznie głębsze korzenie. W całej akcji chodzi głównie o dobro naszej planety. 

Para uważa, że Ziemia jest bardzo mocno przeludniona i oni nie chcą przykładać ręki do jej przyszłej zagłady ze strony ludzi. Wolą przerwać linię swojego rodu na samych sobie i zrobić w końcu coś dla świata. 

Oczywiście nie trzeba było czekać dużo na odpowiedzi ludzi, którzy poznali życie, jak nikt inny. Jedni piszą, że para „nie wie co traci”. Zdaniem innych „dzieci to największe błogosławieństwo”. Jeszcze inni uważają, że „co gdyby twój ojciec zrobił to samo” itp. 

Spora część internautów popiera jednak tę odważną decyzję. Pod wpisem pojawiło się też sporo pozytywnych komentarzy. Nie ma co jednak ukrywać - zdecydowana większość z nich była bardzo negatywna. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 lutego 2019 o 16:02 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram