Para wrzuciła do sieci to jedno niewinne zdjęcie i wywołało ono prawdziwą lawinę hejtu. Nie uwierzycie o co poszło
Para wrzuciła swoje zdjęcie z karteczką. Było to potwierdzenie wizyty u lekarza w celu wykonania pewnego zabiegu. Mowa o wazektomii. Jest to zabieg u mężczyzn polegający na polegający na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodu lub nasieniowodów w celu przerwania ich ciągłości. Ma on oczywiście na celu uniemożliwienie zapłodnienia partnerki. Skąd jednak ten cały hejt? 
Para, o której dzisiaj mowa, to mieszkający w Kolumbii Nathalie Guzman i Andrés Flu. Zdjęcie zostało udostępnione na profilu chłopaka, jednak dziewczyna dopisała od siebie kilka słów. Cała akcja spotkała się z tak silną odpowiedzią ze strony internautów, ponieważ dotyczyła posiadania potomstwa. 

Para cieszy się, że nigdy nie będą musieli kupować zabawek, mogą podróżować ile chcą i nawet chodzić nago po mieszkaniu. Nic ich nie ogranicza. Po chwili dopisują jednak, że nie chodzi tylko o to. Ich decyzja ma znacznie głębsze korzenie. W całej akcji chodzi głównie o dobro naszej planety. 

Para uważa, że Ziemia jest bardzo mocno przeludniona i oni nie chcą przykładać ręki do jej przyszłej zagłady ze strony ludzi. Wolą przerwać linię swojego rodu na samych sobie i zrobić w końcu coś dla świata. 

Oczywiście nie trzeba było czekać dużo na odpowiedzi ludzi, którzy poznali życie, jak nikt inny. Jedni piszą, że para „nie wie co traci”. Zdaniem innych „dzieci to największe błogosławieństwo”. Jeszcze inni uważają, że „co gdyby twój ojciec zrobił to samo” itp. 

Spora część internautów popiera jednak tę odważną decyzję. Pod wpisem pojawiło się też sporo pozytywnych komentarzy. Nie ma co jednak ukrywać - zdecydowana większość z nich była bardzo negatywna. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 lutego 2019 o 16:02 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 19:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: viva
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 19:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/tam-odnaleziono-cialo-piotra-wozniaka-staraka/dp8fpkw#slajd-8
Wielka zmiana w polskich sklepach. Od września za każdą taką torbę trzeba będzie zapłacić
Wprawdzie w Polsce nie ma już wielu takich miejsc, jednak gdzieniegdzie wciąż można spotkać bezpłatne torebki foliowe. Od 1 września ma się to zmienić. Jak zapowiedział minister Środowiska, Henryk Kowalczyk, nowy przepis ma pomóc w walce ze sklepami, które próbowały obejść tzw. opłatę recyclingową, poprzez wprowadzanie na rynek grubszych toreb, za które nie trzeba było płacić. 

Obowiązkową opłatą wynoszącą 25 groszy objęte zostaną wszystkie torby, których grubość przekracza 15 mikrometrów. Chodzi więc o niemal wszystkie możliwe rodzaje poza tzw. "zrywkami" - dostępnymi na przykład na dziale warzywnym w supermarketach. 

Jest to niewielka zmiana, która ma zaowocować potężnym zastrzykiem gotówki do budżetu państwa. Jeszcze w tym roku ma wpłynąć ponad 63 mln złotych, a w roku 2020 1,4 mld. Jeśli wiec w waszej okolicy znajduje się sklep, który w podobny sposób próbował obejść opłatę recyclingową, to szykujcie się na spore zmiany. W przypadku większych sieci spożywczych nie będzie to nawet odczuwalne. 

 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 18:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 19:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: pudelek
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 sierpnia 2019 o 18:08 przez e-wonsz