Pijany rasista szalał w warszawskim metrze
„Wcześnie w wagonie osaczył, darł mordę i szarpał przerażonego pasażera za to, że 'nie jest Polakiem'. Dobrze, że jakoś się spodziewałem bycia świadkiem czegoś takiego – prędzej czy później – i się nie zastanawiałem co zrobić: wepchnąłem się miedzy niego a ofiarę, a gdy metro sie zatrzymało na stacji Ratusz trzymałem drzwi otwarte tak, żeby metro ze sprawcą nie mogło ruszyć do przyjazdu policji".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 września 2018 o 16:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.facebook.com/adam.tula/posts/10216131180568349

Komentarze

Zobacz również

Francuski raper śpiewa o "wieszaniu białych" i "zabijaniu białych noworodków"
Chociaż pojawiają się głosy, że to prowokacja "artystyczna" lub "utwór satyryczny", większość obserwatorów jest zgodna, że "Pendez Les Blancs" ("Wieszajcie białych"), to piosenka, którą należy uznać za nawoływanie do przemocy na tle rasowym. Teledysk zamieścił na swoim profilu francuski samozwańczy satyryk Dieudonne M'bala M'bala, który ma na swoim koncie między innymi sądowy wyrok za antysemityzm.

Raper Nick Conrad śpiewa w refrenie o "wieszaniu białych" i "zabijaniu białych noworodków", a cały tekst jest opisem tortur, jakim podmiot liryczny chciałby poddawać osoby o białym kolorze skóry. Na obrazie wideo widzimy, jak torturuje białego mężczyznę i rozstrzaskuje mu czaszkę butem, kopiując tym samym scenę z filmu 'Więzień nienawiści" z Edwardem Nortonem w roli głównej, gdzie jedna z postaci, nazistowskich skinheadów, w ten sposób traktuje Afroamerykanina.

Raper pochodzenia kameruńskiego, który wychował się na przedmieściach Paryża, nazywa "Pendez Les Blancs" "swoim pierwszym filmem krótkometrażowym". Został już oficjalnie potępiony przez francuskiego ministra spraw wewnętrznych, a tamtejsza policja prowadzi dochodzenie ws. nawoływania do morderstwa. Dieudonne M'bala Mbala ma zakaz wstępu do Wielkiej Brytanii i znajduje się na tej samej liście, co popularny w polskich prawicowych mediach Rafał Ziemkiewicz. Z kolei wcześniej praktycznie nieznany Nick Conrad na swoim Facebooku wzywa do rebelii przeciwko Francji, którą nazywa "kolonizującym państwem".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Źródło: YouTube; media; https://www.dailymail.co.uk/news/article-6211369/French-rapper-Nick-Conrad-video-calls-whites-babies-killed-parents-hanged.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 sierpnia 2018 o 15:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzesło_elektryczne; https://www.newsweek.com/one-25-executed-us-innocent-study-claims-248889; https://www.theguardian.com/theobserver/2014/mar/22/george-stinney-execution-verdict-innocent