Pokłócił się z żoną i "ukarał ją" tak, że cały internet się z niego śmieje
Sytuacja tak naprawdę wcale nie jest zabawna, ale głupota tego czynu 56-latka sprawia, że nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać. Pijany mężczyzna z miejscowości Wolica tak bardzo zdenerwował się na swoją żonę, że podczas kłótni wybiegł z domu, pożyczył od szwagra zapałki i... podpalił własną stodołę. Stracił tym sposobem maszyny rolnicze i 30 ton pszenicy o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Gdy awanturnik przetrzeźwiał, sam zgłosił się na posterunek policji, gdzie okazało się, że w chwili zdarzenia miał we krwi 1,5 promila alkoholu. 
14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 września 2017 o 11:09 przez lordvader

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Policja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 sierpnia 2018 o 23:08 przez Defdef
Źródło: wikipedia.org
Gapiom nagrywającym pożar samochodu z uwięzionym dzieckiem w środku grozą 3 lata
Sytuacja miała miejsce 16 sierpnia przy ul. Kadetów w Rybniku. Na parkingu sklepu zapalił się samochód, co było okazją dla ludzi do wyciąniecia telefonów i nagrywania. Wewnątrz hondy znajdował się trzylatek, którego wyciągnął z samochodu ojciec, gdy wrócił z zakupów. Dziecko w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Ma poparzoną połowę powierzchni ciała.

Możliwość pożaru to prawdpodobnie kolejny powód, by nie zostawiać dzieciaka samemu w aucie. Prokuratura zbada jednak, czy nie doszło do sytuacji nieudzielenia pomocy w przypadku gapiów, którzy nagrywali zdarzenie. Nie trzeba gasić pożaru samemu, ale polskie prawo nakazuje co najmniej zadzwonić na numer alarmowy i wezwać pomoc służb. W przypadku uznania winnym nieudzielenia pomocy osobie znajdującej się w zagrożeniu życia i zdrowia grozi do 3 lat więzienia.

"Filmowanie palącego się dziecka celem umieszczenia filmu w internecie zamiast udzielenia mu pomocy – jest działaniem z niskich pobudek zasługujących na szczególne potępienie. Wnoszę o ściganie i ukarania wszystkich "youtuberów" obecnych w miejscu zdarzenia, których tożsamość uda się ustalić” - napisał w zawiadomieniu do prokuratury mieszkaniec Rybnika. Nie jest jasne, czy ci ludzie zdawali sobie sprawę, że w środku znajduje się dziecko.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 sierpnia 2018 o 12:08 przez kwiatlotosu
Źródło: Policja/prokuratura
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 sierpnia 2018 o 19:08 przez lordvader
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 sierpnia 2018 o 17:08 przez lordvader