Półnagie modelki i wygłupy - instagramerzy posunęli się już za daleko! W Czarnobyl robią sobie takie zdjęcia
Niektóre z tych zdjęć są, delikatnie mówiąc, nieodpowiednie. Nie powinny być robione w takich miejscach, jak strefa wykluczenia wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Jest to miejsce katastrofy, w którym śmierć poniosło wiele osób. Ze względu na ich pamięć modelki nie powinny pozować tam w samym staniku. 

Popularność Czarnobyla drastycznie wzrosła zaraz po emisji serialu. Sergiy Ivanchuk, właściciel firmy wycieczkowej SoloEast powiedział w wywiadzie dla agencji Reuters, że w maju tego roku ruch w przypadku jego usług jest o 30% wyższy w porównaniu z tym samym okresem zeszłego roku. Na czerwiec i lipiec już są rezerwacje, a ich liczba jest o 40% wyższa niż w roku ubiegłym. Widać więc, że zainteresowanie jest. 

Na samym Instagramie pojawiło się aż 275 000 nowych zdjęć opatrzonych hasztagiem #chernobyl. Część z nich wygląda po prostu obrzydliwie. Oprócz półnagich modelek mamy też wygłupiającą się młodzież, która nie jest w stanie uszanować miejsca, w którym się znalazła. 

Internauci sprzeciwiają się podobnemu zachowaniu i mocno potępiają wszystkich influencerów, którzy tak się zachowują. Wystarczy tylko spojrzeć na komentarze pod wpisem Mazina. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 czerwca 2019 o 16:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 17:06 przez e-wonsz
Europa przygotowuje się na nadejście czegoś strasznego. Ostatnim razem zmarło tysiące osób
Jeśli planujecie właśnie swoje wakacje - róbcie to mądrze i z głową. Miejcie też na uwadze pewne kwestie, które dość trudno przeoczyć ostatnimi czasy. Mamy tu na myśli oczywiście zabójczo (dosłownie) wysokie temperatury. Meteorolodzy przewidują, że w przyszłym tygodniu Europę nawiedzi prawdziwe piekło. Jeśli więc zamierzaliście wygrzewać się gdzieś w słońcu we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Portugalii - lepiej zmieńcie swoje plany. 

Ostatni raz, kiedy na Starym Kontynencie było tak gorąco, pamiętają tylko ludzie, którzy mają już co najmniej 20 lat na karku. Miało to bowiem miejsce w 2003 roku, a wiadomo, że świadome dzieciństwo zaczyna się dopiero po kilku latach życia. Wracając jednak do tematu - w 2003 roku temperatury osiągały tak ekstremalny poziom, że w samej Francji w krótkim czasie zmarło aż 15 000 osób. 

Właśnie wtedy słupki rtęci na południu kraju pokazywały aż 44,1*C. Przewiduje się, że Bramy Piekieł otworzą się ponownie i w ciągu najbliższych kilkunastu dni Europa znów zostanie nawiedzona przez ekstremalne upały. Najgorzej będzie właśnie we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Nasz kraj wciąż będzie stosunkowo chłodny, bo u nas termometry pokażą zaledwie 35*C na południu kraju. 

Jeśli więc chcecie wybrać się gdzieś na urlop, a wypada wam on akurat w przyszłym tygodniu, lepiej udajcie się gdzieś na daleką północ - może być nawet północ naszego kraju. Tam powinno być w miarę znośnie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef