Powstała gra o... gwałceniu i zabijaniu kobiet Rape Day. Jej celem jest "trafienie do niszowej grupy użytkowników"

Gra zatytułowana Rape Day, bo o niej mowa, pojawiła się kilka dni temu w spisie produkcji, które mają mieć wkrótce swoją premierę na popularnej platformie Steam. Uwagę graczy zwrócił zarówno kontrowersyjny tytuł, jak również opis, który nie pozostawia wątpliwości, że chcąc wzbudzić kontrowersje, deweloper wyzbył się praktycznie wszelkich hamulców. Zgodnie z opisem jest to produkcja, w której gracz wciela się w postać niebezpiecznego zwyrodnialca, który "morduje i brutalnie gwałci kobiety w trakcie apokalipsy zombie". Twórca gry Rape Day wciąż broni swojej produkcji i idzie w zaparte, twierdząc, że jej celem było "trafienie do specyficznej, niszowej grupy użytkowników"Starałem się stworzyć grę, w którą sam chciałbym zagrać i wiem, że takich osób jest więcej. 4 procent ludzkości to socjopaci i to jest właśnie grupa, której najbardziej spodobałby się ten tytuł. Rozumiem, że ta wąska grupa nie jest odzwierciedleniem większości ludzkości, dlatego powtarzam - jest to gra niszowa - zapewnia twórca. Na domiar złego Desk Plant zapewnia, że jeśli dyrekcja platformy Steam odrzuci jego tytuł, a patrząc na medialne zamieszanie, są na to duże szanse, to znajdzie on inny sposób na dystrybucję i marketing gry. Nie złamałem żadnych zasad obowiązujących w serwisie, dlatego nie widzę powodu, aby Steam miał podstawy do zablokowania wydania tej gry - stwierdził deweloper. Jeżeli ja i wyprodukowana przeze mnie gra zostaniemy zbanowani przez Steam, to zapewiam, że zrobię wszystko, aby powstało w sieci miejsce, w którym wysokiej jakości gry porno będą miały rację bytu.

13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 marca 2019 o 17:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W Polsce wprowadzona zostanie kaucja za plastikowe butelki - wiemy ile dokładnie wyniesie
Jeśli byliście kiedyś w jednym z zachodnich krajów - jak na przykład w Niemczech - to pewnie rzuciło wam się w oczy kilka rzeczy. Przede wszystkim wielkie wiatraki, które rozciągają się często po sam horyzont, niesamowite autostrady ciągnące się przez cały kraj oraz dodatkowa kaucja w sklepach, której nie uświadczymy w Polsce. Mowa oczywiście o kaucji na szklane, plastikowe oraz metalowe pojemniki na napoje. 

Musimy tam dodatkowo dopłacać do wszystkich napojów, jakie znajdują się w puszce, szklanej butelce lub plastikowej butelce. kaucja ta wcale nie jest taka droga i można ją łatwo odzyskać. Wystarczy tylko oddawać pojemniki do odpowiednich automatów w sklepach. W ten sposób otrzymujemy specjalne bony zakupowe do zrealizowania w sklepie, w którym oddaliśmy puste butelki. 

Okazuje się, że nasz własny rząd również planuje wprowadzenie podobnego rozwiązania. Dotyczyło będzie ono jednak tylko butelek plastikowych typu PET. Wiadomo nawet, ile dokładnie wynosiła będzie kaucja, którą przyjdzie nam zapłacić i w jaki sposób będzie to regulowane. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 19:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef