Powstała gra o... gwałceniu i zabijaniu kobiet Rape Day. Jej celem jest "trafienie do niszowej grupy użytkowników"

Gra zatytułowana Rape Day, bo o niej mowa, pojawiła się kilka dni temu w spisie produkcji, które mają mieć wkrótce swoją premierę na popularnej platformie Steam. Uwagę graczy zwrócił zarówno kontrowersyjny tytuł, jak również opis, który nie pozostawia wątpliwości, że chcąc wzbudzić kontrowersje, deweloper wyzbył się praktycznie wszelkich hamulców. Zgodnie z opisem jest to produkcja, w której gracz wciela się w postać niebezpiecznego zwyrodnialca, który "morduje i brutalnie gwałci kobiety w trakcie apokalipsy zombie". Twórca gry Rape Day wciąż broni swojej produkcji i idzie w zaparte, twierdząc, że jej celem było "trafienie do specyficznej, niszowej grupy użytkowników"Starałem się stworzyć grę, w którą sam chciałbym zagrać i wiem, że takich osób jest więcej. 4 procent ludzkości to socjopaci i to jest właśnie grupa, której najbardziej spodobałby się ten tytuł. Rozumiem, że ta wąska grupa nie jest odzwierciedleniem większości ludzkości, dlatego powtarzam - jest to gra niszowa - zapewnia twórca. Na domiar złego Desk Plant zapewnia, że jeśli dyrekcja platformy Steam odrzuci jego tytuł, a patrząc na medialne zamieszanie, są na to duże szanse, to znajdzie on inny sposób na dystrybucję i marketing gry. Nie złamałem żadnych zasad obowiązujących w serwisie, dlatego nie widzę powodu, aby Steam miał podstawy do zablokowania wydania tej gry - stwierdził deweloper. Jeżeli ja i wyprodukowana przeze mnie gra zostaniemy zbanowani przez Steam, to zapewiam, że zrobię wszystko, aby powstało w sieci miejsce, w którym wysokiej jakości gry porno będą miały rację bytu.

15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 marca 2019 o 17:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W tym miejscu powietrze na Ziemi jest najczystsze. Wiecie, gdzie ono się znajduje?
Kiedy my zimą dusimy się w smogu i spalinach tych wszystkich samochodów, oni gdzieś tam cieszą się najmniej zanieczyszczonym powietrzem na całym świecie. Gdzie znajduje się to magiczne miejsce? Jest to Cape Grim na Tasmanii. Mały, niepozorny kawałek świata, który nie zwraca na siebie większej uwagi. Mieszkańcy nauczyli się jednak robić na czystym powietrzu interes. 

Od ponad 40 lat działa tam stacja pomiarowa Cape Grim Baseline Air. Ich zadanie polega na bieżącym pomiarze jakości lokalnego powietrza. Jest to niezwykle ważne, ponieważ Cape Grim stanowi przykład miejsca na Ziemi, gdzie powietrze jest niemal nieskazitelnie czyste. 

Tasmania sąsiaduje z Australią i Nową Zelandią. Na południe nie znajduje się nic poza Antarktydą. Cape Grim jest jednym z najbardziej wysuniętych na północ punktów całej Tasmanii o cholernie tam wieje. Właśnie dlatego powietrze tam jest takie czyste. Wiatr wiejący od południa pochodzi z samego Bieguna Południowego. 

Lokalni mieszkańcy robią bardzo dobry interes na powietrzu. Sprzedają na przykład wołowinę z hodowanych tam krów, która reklamowana jest, jako najzdrowsza na świecie i tak rzeczywiście jest. Przeprowadzono wiele badań, które to udowodniły. Dodatkowo sprzedaje się tam wodę, która... spada z nieba. Działają tam tzw. hodowcy deszczu i gromadzą wodę, która spadła z najczystszego nieba na Ziemi. Jest bardzo zdrowa i zawiera w sobie tylko śladowe ilości sodu. 

Jednak od czasu do czasu i tam zdarzają się trudne chwile. Kiedy wiatr zawieje z północy, czasem dla się zauważyć spadek jakości powietrza. Wszystko przez fabryki działające na terenie Australii. Aparatura na miejscu jest tak czuła, że wykrywa ona nawet awarie fabryk i filtrów kominowych w tak odległych zakątkach świata, jak Chiny. 

To własnie całe Cape Grim. Wietrzne, niepozorne, ale powietrze mają tam pierwsza klasa. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 marca 2019 o 16:03 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 marca 2019 o 16:03 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 18:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/bimbo_doll_ivana/?utm_source=ig_embed
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 18:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 marca 2019 o 17:03 przez jatoja