Powstrzymywanie puszczania bąków sprawia, że mogą one wydostać się nawet przez twoje usta
Kultura wymaga od nas pewnych zachowań, których należy przestrzegać będąc w towarzystwie. Kiedy jesteśmy u znajomych, nie możemy na przykład zacząc jeść rękami, ponieważ może to być źle odebrane przez współbiesiadników. To samo tyczy się na przykład głośnego mlaskania. Chyba nikt nie lubi, kiedy ktoś robi to w towarzystwie. Istnieje oczywiście jeszcze cały szereg innych zachowań, których lepiej unikać, ponieważ w innym wypadku mogą zacząć nas postrzegać, jako osoby gburowate a tego chyba nie chcemy. 

Co jednak robić, kiedy czegoś „nie wypada”, a jednak musimy. No co na przykład robić, kiedy powstrzymywanie się od tego jest bardzo złe dla naszego zdrowia. Taką rzeczą jest puszczanie bąków lub - jak kto woli - pierdzenie. 

Zatrzymywanie gazów we wnętrzu naszego ciała nie jest zdrowe, a te powstrzymywane wyjątkowo długo mogą wydostać się nawet przez nasze usta i to nie są żarty. Nie uwierzycie jednak, jak do tego dochodzi. Nasze ciało to przecież bardzo skomplikowany organizm, którego funkcjonowania wiele osób po prostu nie rozumie. 

Jak więc bąki mogą wydostawać się przez usta i czy również są takie śmierdzące? Po odpowiedź zapraszamy dalej. 

 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 września 2018 o 21:09 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram