Przez ciągłe picie wódki jej skóra zaczęła dosłownie gnić. Była modelka Palyboya jest w opłakanym stanie
Wiecie czym jest tzw. „Amerykański sen”? To spełnieni marzeń, to droga od zera do milionera, od bycia nikim do gwiazdy światowej sławy. Takim właśnie snem żyła nasza dzisiejsza bohaterka - Jessica Landon. Jeśli ktokolwiek śledził jej karierę jeszcze kilka lat temu, mógł jej tylko pozazdrościć. W wieku 19 lat przeprowadziła się do Los Angeles, stała się aktorką, występowała w produkcjach Nickelodeon, NBC i Comedy Central, a nawet pracowała jako modelka dla Playboya i imprezowała z samym Hugh Hefnerem w jego rezydencji - żyć, nie umierać. Czegóż chcieć więcej? 

Niestety była to tylko jedna strona medalu. Jessica borykała się z wieloma problemami. Jednym z nich była opiekunka, która molestowała ją w dzieciństwie. To wszystko odbijało się na psychice modelki, czego nie była w stanie zdzierżyć. W końcu pękła i popadła w alkoholizm. W wieku 26 lat piła wódkę niemal bez przerwy. 

Alkohol pozwalał jej radzić sobie z nerwicami i pomagał patrzeć w lustro bez wstydu każdego dnia. Niestety taki tryb życia nie mógł doprowadzić jej do szczęśliwego zakończenia. Jessica próbowała z tym walczyć. Wielokrotnie odwiedzała centra odwykowe i jedna z wizyt nawet jej pomogła. Niestety po kilku miesiącach kobieta wróciła do picia. 

Przy którymś melanżu kobieta uległa wypadkowi i spadła ze schodów. Okazało się, że poskutkował on ogromnym krwiakiem w głowie, który wymagał operacji. Po zabiegu Jessica wróciła jednak do picia. To był najgorszy okres w jej życiu, w trakcie którego stoczyła się tak nisko, jak nigdy jeszcze nie była. W pewnym momencie próbowała nawet zapić się na śmierć. Twierdzi, że kwas własnego moczu dosłownie wyżerał jej skórę i sprawiał, że zaczynała gnić. Wtedy się opamiętała. Poprosiła o pomoc i postanowiła zmienić swoje życie. 

Jej organizm był na skraju wyczerpania. Jeszcze kilka tygodni takiego trybu i nie byłoby już co ratować. Na szczęście opamiętała się w ostatniej chwili. Teraz ma 37 lat i głośno mówi o swojej przeszłości. Wprawdzie nie jest z niej dumna, jednak ostrzega wszystkich innych, aby nie skończyli tak jak ona sama. 
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 lipca 2019 o 12:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef