Puścił się z moją matką!
Moja mama zawsze była przebojową kobietą. Z jednej strony podobało mi się to, bo było wiele tematów na które mogłam z nią porozmawiać bez skrępowania. Odkąd pamiętam zawsze była wyluzowana. Koleżanki nie raz mówiły jak to mi zazdroszczą mojej mamuśki, która "nie spina się" o byle co. 
Ale nie znały sprawy od drugiej strony. Mając troskliwe i nadopiekuńcze matki z zasadami, marzyły o takiej matce jaką była moja. Nie pomyślały nigdy, że te jej ciągłe imprezy i luźne podejście do życia zabierały mi jakiekolwiek poczucie bezpieczeństwa. One miały to na co dzień, ale brakowało im swobody, której znowu ja miałam aż nadto. Ale ja wolałam mieć zwykłą matkę, która zadaje za dużo pytań i się o mnie troszczy. A nie taką, która nigdy o niczym związanym ze mną nie pamięta, nie zapyta się jak minął dzień ani jak się czuję i po raz kolejny z rzędu zapomni, że byłyśmy umówione na wspólne spędzanie czasu. Zamiast tego woli latać co rusz to z innym facetem i kołować sobie trawkę od moich kumpli. Jest jak starsza siostra, nie jak matka. Według mnie to nie był zdrowy układ. Brakowało mi miłości. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2018 o 15:09 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram