Raper podciął sobie żyły podczas transmisji na żywo! "Był ciekawy, co jest po drugiej stronie"
Raper Psychotrop 16 czerwca prowadził transmisję live na swoim instagramowym profilu i postanowił, że w obecności fanów… podetnie sobie żyły. Podciął sobie żyły. Jako powód podawał ciekawość, co jest po drugiej stronie i nienawiść do ludzi - zdradził w rozmowie z portalem GlamRap jeden z uczestników transmisji. Tragedii zapobiegli czujni fani artysty, którzy w porę wezwali pogotowie. Sam Psychotrop zdaje się zupełnie nie przejmować całym zdarzeniem. Już następnego dnia wrócił do sieci, gdzie żartował ze swoich niebezpiecznych poczynań. Raper pytał też internautów, kiedy powinien powtórzyć podcinanie żył... Na jego fanpage’u pojawił się obszerny wpis, w którym m.in. tłumaczy, że jego zachowanie nie było żadnym desperackim czynem, ani chęcią zwrócenia na siebie uwagi. Chciałbym na koniec powiedzieć, że nieważne jakie to były powody, czy mistyczne, czy racjonalne/przyziemne, czy też był to element jakiegoś rytuału. Pamiętajcie, że śmierć to tylko początek, a ciało to tylko avatar i każdy powinien mieć prawo decydować, co z nim robić i kiedy go opuścić - czytamy.
10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 11:06 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef