Ratunek dla mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem. Trwają badania nad lekiem, który to powstrzyma
Seks to temat, który dla wielu osób stanowi tabu. Nastolatkowie nie chcą rozmawiać ze swoimi rodzicami o swoich pierwszych miłosnych podbojach, a sami rodzice niechętnie inicjują tego typu rozmowy ze swoimi dziećmi. Pomyślcie sami o tych wszystkich momentach w telewizji, kiedy przedstawiano sceny łóżkowe. Zażenowanie przed telewizorem można było kroić nożem. W takich chwilach niezręcznie czują się chyba wszyscy uczestnicy zdarzenia. 

Nic więc dziwnego, że wiele osób nie lubi poruszać tego typu tematów. Sprawy dodatkowo komplikują się wtedy, kiedy chodzi o problemy natury seksualnej. Dodatkowy kłopot często wynika z tego, że wiele osób nie dostrzega własnych dolegliwości. Często wydaje im się to zupełnie normalne i nie są świadomi tego, że coś z nimi jest nie tak. 

Właśnie tak sprawy się mają z przedwczesnym wytryskiem u mężczyzn. Panowie często nie chcą rozmawiać o tym z nikim, a wielu z nich nie widzi nawet w tym żadnego problemu, uważając, że jest to zupełnie normalne. Należy jednak pamiętać, że stosunek powinien trwać średnio kilkanaście minut. Podaje się, że wynosi to około 6 minut w skali światowej. 

Jeśli jednak kończycie już po niecałej minucie, to na pewno macie problem. Okazuje się jednak, że już wkrótce dostępne będzie lekarstwo, które będzie w stanie to wyleczyć. O czym mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 07 lutego 2019 o 16:02 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 sierpnia 2019 o 20:08 przez e-wonsz
Dokładnie w tym wieku przeżyjesz najlepszy seks w całym swoim życiu

Zastanawialiscie się kiedyś, w jakim wieku ludzie doświadczają najlepszego seksu w swoim życiu? Pewnie większość z was wytypuje lata między 20 a 30 rokiem życia. Jeśli również tak obstawiliście, to jesteście w ogromnym błędzie. Najlepszy seks przypada znacznie później.

Portal Happify postanowił znaleźć odpowiedź na to pytanie. Przeprowadzili więc bardzo obszerną ankietę. Według statystyk najlepszego seksu możecie spodziewać się po 40 roku życia, a konkretnie w wieku 46 lat.

To jednak nie wszystkie dane, które udało się uzyskać w trakcie badania. Okazało się również, że złotym środkiem jeśli chodzi o częstotliwość seksualnych igraszek w przypadku stałych partnerów jest jeden raz w tygodniu. Tylko tyle wystarczy, aby utrzymać mocną więź między kobietą i mężczyzną. W ramach badania poproszono ankietowanych, aby przez 3 miesiące podwoili częstotliwość swoich stosunków i zobaczyli co się stanie. Okazało się, że w ich relacji nie zmieniło się zupełnie nic. Raz w tygodniu wystarcza więc w zupełności. Wyniki badań pokazały również, że kobiety częściej uprawiające seks, to kobiety zdecydowanie bardziej szczęśliwe.

Kobiety zostały przepytane również o to, jak łatwo jest im osiągnąć orgazm. Tutaj niestety pojawiły się już pewne problemy. Okazało się bowiem, że tylko dla 18,4% z 1 055 przebadanych Amerykanek zwykły stosunek wystarcza, aby zakończyć go szczytowaniem. Dalsze 36,6% ankietowanych potrzebuje już do tego stymulacji łechtaczki. U dalszych 36% przebadanych kobiety stymulacja łechtaczki poprawia jakość orgazmu, jednak nie jest ona konieczna, aby go osiągnąć.

Jeśli więc jesteście jeszcze grubo przed czterdziestką i nie jesteście do końca zadowoleni ze swojego życia seksualnego, to głowy do góry! Najlepsze czasy dopiero nadejdą.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2019 o 21:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/joanna_osyda/?hl=pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja