Robert Biedroń i jego partner w szczerym wywiadzie o intymnych sekretach swojego związku
Panowie udzielali szczerych wywiadów na swój temat, nie pomijając intymnych szczegółów. Dzięki temu wiemy na przykład, że Biedroń nie jest zbyt wylewny. Chyba, że chodzi o politykę, wtedy nie przestaje mówić.
 

Robert i Krzysztof zwierzyli się, że prowadzą „nieustabilizowane, nomadyczne życie i – jak na warunki polskie – niestandardowe w każdym wymiarze, nie tylko logistycznym”.

Odległość Słupska od Warszawy sprawiała, że były prezydent miasta widywał się rzadko z ukochanym. W dodatku kończyli pracę o różnych porach. Jednak miłość przetrwała, pomimo takiej rozłąki. Jak przyznają, codziennie ze sobą rozmawiają przez telefon albo przez Skype’a.

 

Śmiszek wyjawił również, że to on poderwał byłego prezydenta Olsztyna. Zwrócił uwagę na polityka w 2002 r., gdy ten założył kampanię przeciw homofobii. Wtedy też zdecydował, że chce się z nim spotkać.

Przeczytałem w „Życiu Warszawy” relację z konferencji prasowej, zobaczyłem jego zdjęcie i pomyślałem, że może moja wiedza (kończyłem wtedy prawo) przyda się w takiej organizacji. A poza tym bardzo mi się spodobał na tym zdjęciu. Przez dwa, trzy miesiące spotykaliśmy się na gruncie zawodowo-organizacyjnym – relacjonuje Śmiszek

Dopiero, gdy pojechali do Berlina na jakąś konferencję coś zaiskrzyło między mężczyznami.

Jak wspominał Biedroń, patrząc na partnera:

To było dla mnie nowe doświadczenie, bardzo romantyczne – uwodziłeś mnie

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 lutego 2019 o 14:02 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram