Rozebrała się do połowy w samolocie, by nakarmić córkę. Współpasażerka nie była zachwycona
Reki Nyari to propagatorka prawa kobiet do karmienia piersią w miejsach publicznych. Nie tylko jednak zwykła odsłaniać pierś, co praktycznie cała się rozbiera. Wywołuje to różne reackej otoczenia. Ostatnio stała się obiektem agresji w samolocie. "Współpasażerka nazwała mnie 'obrzydliwą'. Potem posypała się na mnie seria innych przekleństw. Chyba myślała, że próbuję ukraść faceta, karmiąc swoje dziecko piersią podczas lotu" - skomentowała sprawę na Instagramie. Ostro? Ciekawi nas Wasza opinia.
15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 października 2018 o 13:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/rekanyariphotography/

Komentarze

Zobacz również

O tym zdjęciu mówi cała sieć. Wszystko przez ten jeden szczegół
Oddajemy głos autorowi wiralowego posta, który na Facebooku udostępniono już ponad 160 tysięcy razy: "Kobiety nie róbcie tego! W domu jest ok, albo gdzieś, gdzie nikt tego nie widzi, ale, na Boga, nie w restauracji! To miejsce publiczne, w którym ludzie jedzą!!!

Nie obchodzi mnie wasze zdanie, mnie to po prostu obrzydza!

Wiem, że wiele osób będzie bronić jej zachowania, ale na pewno to nie zmieni mojego zdania. To zły zwyczaj. Może u niej w domu to normalne, ale na pewno nie w restauracji! Nie stawia się swoich brudnych klapek na stole!!!
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 07 września 2018 o 10:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.facebook.com/jonas.tuason/posts/10211867406990631
Edyta Pazura zdobyła się na ekstremalną szczerość. "Moje sutki przypominały mięso mielone"
"Moje sutki przypominały wyglądem posiekane mięsko na mielone, a moje skromne 75B w przeciągu tych dwóch dni urosło do 75E. Obkładanie cycków kapust skończyło się tym, że zagotowała się ona na moich piersiach i przez następne 48 godzin za Chiny ludowe nie mogłam się pozbyć z mojej klaty zapachu gotowanej kapuchy" - opisuje swoje przeżycia w trakcie pierwszego karmienia piersią Edyta Pazura. Teraz, jak twierdzi, przy karmieniu trzeciego dziecka ma już doświadczenie i trochę się do tego wszystkiego przyzwyczaiła.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 sierpnia 2018 o 12:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/ed_pazura/