Sąsiad bombarduje mnie zdjęciami penisa

Po tym incydencie przez chwilę była cisza, to był chyba taki czas dla mnie do przemyśleń, czy mi się jego wacek podoba i czy chcę więcej. Po jakiś 2 tygodniach pojawiła się koperta z nowym zdjęciem. Było na nim widać oczywiście penisa, ale poza tym już trochę więcej: kaloryfer i umięśnione uda. Widać chłopak się rozkręcał i odkrywał coraz więcej. Do zdjęcia dołączył kartę z pytaniem: "Czy chcesz więcej?" Na początku nie wiedziałam jak mu odpowiedzieć, przecież nie mam pojęcia kim on jest. Ale na odwrocie kartki było miejsce na moją odpowiedź. Bez namysłu napisałam tam magiczne: "TAK!" i zostawiłam kopertę na wycieraczce pod drzwiami. Kiedy wróciłam z pracy już jej nie było. 

I to był przełomowy moment w naszej tajnej znajomości. On podrzucał mi coraz więcej zdjęć, z czasem doszło do tego, że ja też zaczęłam się fotografować dla niego. Widziałam jego "małego" (a raczej WIELKIEGO) w każdej scenerii: gładki, w buszu, w majtkach, na balkonie, przy tulipanach, przy moim zdjęciu. Ja też zafundowałam mu troszkę atrakcji, zdjęcia w seksownej bieliźnie i bez, różne pozycje mojej psiochy. Znamy swoje ciała nawzajem doskonale. Ale on ma tę przewagę, że zna też moją twarz.

A ja? Wiem, że koleś jest niezłym mięśniakiem i potrafi świetnie złożyć zdanie, ale nie mam pojęcia czy nie ma zdeformowanej twarzy albo odstających uszu. Wiem, że jest jednym z moich sąsiadów, ale mieszkam w ogromnym wieżowcu wśród tylu lokatorów, że istnieje spora szansa, że nigdy się nawet nie minęliśmy. Szczerze, to nie kojarzę nikogo z takim ciałem. 

I tu pojawia się cel całego mojego wyznania. Czy ja powinnam się z nim spotkać? Dzisiaj to zaproponował. Trochę się obawiam, ale chcica jest już na najwyższym lewelu...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2018 o 02:08 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef