Szok! Tomasz Kot dostał główną rolę w superprodukcji z Hollywood!
Jak informuje pudelek: Gdy w maju zeszłego roku na Festiwalu w Cannes swoją premierę miał film Zimna Wojna, szybko stało się jasne, że dzieło Pawła Pawlikowskiego otworzyło odtwórcom głównych ról drzwi do międzynarodowej kariery.

Zarówno Joanna Kulig, jak i Tomasz Kot z dnia na dzień stali największymi polskimi "towarami eksportowymi", o czym świadczyć mogą liczne, wyjątkowo intratne propozycje zawodowe, jakie na nich spływają.

Na fali popularności 42-latek otrzymał właśnie angaż w filmie biograficznym Ananda Tuckeraopowiadającym o genialnym serbskim naukowcu, Nikoli Tesli. Reżyser takich obrazów jakDziewczyna z perłą czy Oświadczyny po irlandzku przyznał, że polski aktor idealnie nadaje się do tej roli.

Nikola Tesla był jednym z największych umysłów XX wieku i na wiele sposobów ukształtował dzisiejszy świat, elektrycznymi samochodami, natychmiastową łącznością przez Internet i globalną komunikacją. Był też bardzo skomplikowanym i niezwykłym człowiekiem. Tomasz jest wybitnym aktorem i kiedy zobaczyłem jego niesamowitą kreację w Zimnej wojnie, nie miałem wątpliwości, kto powinien zagrać Teslę - powiedział Tucker.

Kot postanowił podzielić się dobrą wiadomością z fanami, publikując na swoim profilu instagramowym krótki wpis okraszony nagłówkiem artykułu z serwisu Deadline.

Szanowni! Szczęśliwy jestem baaardzo, a serce mi bije tak samo jak przed Skazanym na bluesa i Bogami! Jest moc! - napisał.

Tym sposobem Tomasz dołączy do długiej listy wybitnych odtwórców roli Nikoli Tesli, takich jakDavid Bowie (Prestiż), Nicholas Hoult (The Current War) czy Ethan Hawke (Tesla).

13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 10:06 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef