Człowiek
Ta kobieta wyciągnęła ze swojego oka kilkanaście robaków, przyczyniając się do naukowego odkrycia
Dla wielu osób nie ma nic gorszego niż robaki. Nieważne o których rodzajach mowa. Wystarczy że pełzają lub powoli idą na swoich malutkich nóżkach, a już tym są w stanie wywołać przerażenie w oczach wielu. Wyobrażacie sobie jednak sytuację, w której sami wyciągacie ze swojego ciała takiego robaka? Wyciągacie, kładziecie go sobie na rękę, a on wciąż się wije i próbuje ratować życie.
 

Wielu ludzi zapewne nie wytrzymałoby psychicznie czegoś takiego i po prostu zaczęliby panikować. Natychmiastowy kontakt ze specjalistą, poprzedzony krzykiem i ogromnym strachem. Bohaterka naszego dzisiejszego wpisu zachowała się całkowicie odwrotnie. Nie tylko zachowała całkowity spokój, ale nawet zaczęła wyrywać robaki ze swojego oka. 

Nie ma zresztą co się dziwić. Abby Beckley - bo o niej dzisiaj mowa - na co dzień jeździ konno i łowi ryby na Alasce. Wygląda więc na twardą babkę. 

Najciekawsze w tej historii jest jednak to, że znalezisko Abby przyczyniło się do odkrycia naukowego. Zacznijmy jednak od początku. 

Dodano 13 lutego 2018 o 16:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/health-and-medicine/woman-pulls-more-than-a-dozen-worms-from-eye-leads-to-scientific-discovery/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728