Taco odbiła sodówka? "Olał braci Golec. Myślał, że jest największą gwiazdą"

W sobotę w warszawskiej Stodole odbyła się trzecia odsłona popularnego, rapowego festiwalu SB FFestival, na którym koncerty zagrali artyści zrzeszeni w obecnie najprężniej rozwijającej się wytwórni hip-hopowej w Polsce. Wśród zaproszonych gości pojawił się Taco Hemingway, a jako gwiazda wieczoru wystąpili bracia Golec, którzy niedawno wypuścili klip w kooperacji z najpopularniejszym raperem młodego pokolenia Bedoesem Niestety, jak donoszą uczestnicy wydarzenia, zachowanie Taco budziło niesmak: Chodził nadęty, odmawiał zrobienia zdjęć z fanami. Nawet nie przywitał się z braćmi Golec. Olał ich. Na wszystkich patrzył z góry. Widać było, że uważa się za największą gwiazdę - czytamy na Pudelek.pl.

11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2019 o 16:03 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/143203/taco_odbila_sodowka_olal_braci_golec_myslal_ze_jest_najwieksza_gwiazda_tylko_u_nas/

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 12:05 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 12:05 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 13:05 przez jatoja
Źródło: https://wyborcza24.pl/nadchodzi-fala-upalow-43-stopnie-w-czerwcu/?fbclid=IwAR2quDXcd6BGnu2jmbFZKU--NEbuGoB81_P619weuEXc2e-FvI35w068ZOU
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 14:05 przez jatoja
Oto dlaczego lekarze na sali operacyjnej noszą zielone fartuchy - ma to naprawdę ogromne znaczenie!
Nie wszyscy w swoim życiu mieli tę wątpliwą przyjemność przebywania w szpitalu. Jeszcze mniej osób miało wątpliwą przyjemność być tam operowanym. Jeśli również należycie do tego grona, to zawsze możecie posiłkować się wszelakimi filmami o lekarzach i przywołać w pamięci obraz ich fartuchów operacyjnych. 

Zwykle przed zabiegami obmywają oni swoje dłonie w charakterystyczny sposób, po czym zakładają na siebie zielone (lub rzadziej niebieskie) stroje ochronne. Wiele przedmiotów w sali operacyjnej utrzymanych jest w podobnym odcieniu. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, dlaczego wybrano właśnie ten kolor? Dlaczego nie jest to na przykład biały, pomarańczowy czy czerwony? Odpowiedź na to pytanie na pewno was zaskoczy. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez e-wonsz