Tak wygląda dziewczyna Kamerzysty Lorda Kruszwila. Jest prestiżowa i ma wielkie piersi
Lord Kruszwil to obecnie najpopularniejsza postać na Polskim YouTube. Marek zgromadził dotychczas ponad 2,2 mln subskrybcji i nic nie wskazuje na to, by na tym wyniku się zatrzymał. Wraz z popularnością Lorda coraz większym zainteresowaniem cieszy się również jego kamerzysta.  Kamerzysta w rekordowym czasie zebrał milion subskrybcji na YouTube. W ostatnim czasie oboje z Lordem pojawili się na słynnej Gali Fame MMA 2 podczas której Daniel Magical złamał nogę. Jeden z YouTuberów obecnych na gali - patostreamer Nowy Hejter zwrócił uwagę na dziewczynę, która podczas walk siedziała obok Kamerzysty. Nowy Hejter sugeruje, że piękna nieznajoma jest dziewczyną Kamerzysty Lorda Kruszwila. Hejter zachwyca się jej pełnym biustem. My zwróciliśmy raczej uwagę na jej ubiór i urok osobisty - dziewczyna prezentowała się fantastycznie i wyraźnie wyróżniała się z tłumu.
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 października 2018 o 14:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FDoDH5pzt7Y&t=25s

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 października 2018 o 15:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: facebook.com
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 października 2018 o 19:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: Facebook
Noga poszła jak zapałka! Oto jak dokładnie wyglądała koszmarna kontuzja Daniela Magicala
Oto jak wyglądała porażka Daniela Magical z Rafonixem, czyli moment, w którym polskie MMA sięgnęło dna. Gala była kiepsko przygotowana, o czym piszą branżowe media. Organizatorzy przyznali zwycięstwo przeciwnikowi Magicala, mimo że oczywiste jest, że ten nie mógł kontynuować walki z powodu kontuzji, a nie w wyniku ciosów przeciwnika.

Zobacz wideo:

Tego typu kontuzje wynikają zwykle ze złego przygotowania fizycznego i technicznego lub. W tym przypadku jest bardzo możliwe, że stan zdrowia zawodnika powinien sprawić, że żaden lekarz nie dopuści go do walki w ringu. Czy to odpowiedni moment, byśmy zastanowili się nad stworzeniem w Polsce prawa pozwalającego brać udział w walce MMA dopiero po zdobyciu licencji zawodniczej i przejściu badań? Czy były w ogóle jakieś testy antydopingowe przez zorganizowaniem tego "sportowego" wydarzenia? To skandal, że do niego doszło, a rezultat to prawdziwa tragedia. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 października 2018 o 10:10 przez kwiatlotosu
Źródło: YouTube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 sierpnia 2018 o 18:08 przez Defdef
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iY8gvu6h2Hc