Tak wyglądają ludzie, którzy uszli z życiem z wypadku, bo zapięli swoje pasy w samochodzie. Zdjęcia dają do myślenia

Dan Mason i Liam Bethell

Tak wyglądają ludzie, którzy przeżyli wypadek samochodowy tylko dzięki zapiętym pasom. Nie byłoby ich dzisiaj między nami, gdyby w trakcie wsiadania do pojazdu darowali sobie i nie zabezpieczyli się. Wielu ludzi nie zwraca na to uwagi, lub nawet twierdzi, że im nic nie grozi, a czasem przez pasy giną ludzie i większe szanse na przeżycie jest bez nich. Czasem to się sprawdza, jednak na ogół jest na odwrót. To dopiero pierwsi bohaterowie kampanii Belted Survivor. Zobaczcie całą resztę. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 marca 2019 o 20:03 przez e-wonsz
Źródło: https://www.boredpanda.com/belted-survivor-photography-series-clemenger-bbdo-wellington-new-zealand/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic

Komentarze

Zobacz również

W Polsce wprowadzona zostanie kaucja za plastikowe butelki - wiemy ile dokładnie wyniesie
Jeśli byliście kiedyś w jednym z zachodnich krajów - jak na przykład w Niemczech - to pewnie rzuciło wam się w oczy kilka rzeczy. Przede wszystkim wielkie wiatraki, które rozciągają się często po sam horyzont, niesamowite autostrady ciągnące się przez cały kraj oraz dodatkowa kaucja w sklepach, której nie uświadczymy w Polsce. Mowa oczywiście o kaucji na szklane, plastikowe oraz metalowe pojemniki na napoje. 

Musimy tam dodatkowo dopłacać do wszystkich napojów, jakie znajdują się w puszce, szklanej butelce lub plastikowej butelce. kaucja ta wcale nie jest taka droga i można ją łatwo odzyskać. Wystarczy tylko oddawać pojemniki do odpowiednich automatów w sklepach. W ten sposób otrzymujemy specjalne bony zakupowe do zrealizowania w sklepie, w którym oddaliśmy puste butelki. 

Okazuje się, że nasz własny rząd również planuje wprowadzenie podobnego rozwiązania. Dotyczyło będzie ono jednak tylko butelek plastikowych typu PET. Wiadomo nawet, ile dokładnie wynosiła będzie kaucja, którą przyjdzie nam zapłacić i w jaki sposób będzie to regulowane. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 19:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef