Tak wyglądał i żył gwałciciel Polki z Rimini - wszystkim chwalił się na Facebooku

Zatrzymano szefa szajki gwałcicieli

Włoska policja zatrzymała wszystkich czterech sprawców napaści na polską parę w Rimini. Trzech udało zatrzymać się już wczoraj, a dziś w ręce stróżów prawa wpadł czwarty, najważniejszy - przywódca, 20-letni Kongijczyk Guerlin Butungu. Na kolejnych zdjęciach zobaczycie jak żył tuż przed gwałtem na Polce.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 września 2017 o 15:09 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.facebook.com/guerlin.butungu

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Ponętna 22-latka stawiała mu drinki w klubie. Myślał, że to jego wyjątkowy dzień, rano bardzo żałował
Sobotnie wyjście na miasto nie skończyło się najlepiej dla 24-letniego amatora miłosnych podbojów. W jednym z lokali w Krakowie zwróciła na niego uwagę atrakcyjna 22-latka. Dziewczyna nie tylko wykazała zainteresowanie, stawiała mu nawet drinki i to jest ostatnia rzecz, którą pamięta. Rano obudził się w swoim mieszkaniu, które zostało splądrowane. Zginęły laptop, telefon i gotówka o łącznej wartośći 10 tysiąca złotych. Jak ustaliła policja, dziewczyna miała dwóch towarzyszy, którzy pomogli odprowadzić odurzonego niezidentyfikowaną substancją mężczyznę do jego mieszkania  i "wyczyścić" je ze wszystkich wartośćiowych przedmiotów. Wspólnikom grozi do 12 lat więzienia za udział w rozboju. Jeden z zatrzymanych działał w warunkach recydywy.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 października 2018 o 14:10 przez kwiatlotosu
Źródło: policja, zdjęcie ilustracyjne - nie przedstawia bohaterów informacji
Nie wiesz, czy to gwałt? Jeśli chcesz ode mnie 50 zeta, a ja jestem zbyt pijany, żeby
Polscy internauci o gwałt na 13-latce obwiniają... 13-latkę. Czy Polacy nie rozumieją, co to jest gwałt? Być może. To proste wytłumaczenie powinno wystarczyć: 1. Jeśli chcesz ode mnie 50 złotych, a ja jestem tak pijany, że nic nie odpowiadam, to nie znaczy, że możesz sobie wziąć kaskę, nawet jeśli nie powiedziałem "nie"; 2. Jeśli daję Ci z jakiegoś powodu 50 zeta, nie znaczy, że także twoim kolegom należy się po 5 dych ode mnie; 3. Jeśli raz wypłaciłem ci 50 zeta, nie znaczy, że za każdym razem będę ci dawał; 4. Jeśli zmusisz mnie siłą, żebym dał ci 50 złotych, to nadal jest kradzież, nawet jeśli ze strachu podałem ci pieniądze; 5. Jeśli mamy umowę, że będę ci wypłacał 50 zeta co tydzień, to jak zacznę się z niej nie wywiązywać, możesz ją zerwać i dochodzić swoich praw sądownie, a pewnie to 50 zeta nie jest nawet warte twojego zachodu. Pobicie do nieprzytomności i zabranie banknotu nie wchodzi w grę.

Generalnie te same prawa, co pieniędzy, dotyczą seksu. Jeśli więc naprawdę masz wątpliwości, czy to gwałt, zadaj sobie pytanie: czy gdyby ktoś w podobnej sytuacji wziął ode mnie z portfela pieniądze, uznałbym to za kradzież? Hetereseksualny mężczyzna może sobie zadać jeszcze jedno: czy gdyby ktoś ze mną w ten sposób uprawiał homoseksualny seks, nie miałbym o to pretensji?
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2018 o 09:09 przez kwiatlotosu
Odnaleźli martwą 14-latkę. Szokująca prawda wyszła na jaw po obejrzeniu zapisu z kamery
Marysia została znaleziona martwa przed jedną z kamienic w centrum Moskwy. Bezpośrednią przyczyną śmierci było najprawdodpobniej zatrucie niezidentyfikowaną substancją, co potwierdzi sekcja zwłok. W sprawie zatrzymano 43-letniego mężczyznę, który... wyniósł ją z kamienicy i zostawił na chodniku. Jego zachowanie zarejestrowała kamera monitoringu. W trakcie zatrzymanie wylegitymował się fałszywym paszportem, a w jego domu znaleziono ekscentryczne gadżety seksualne. Zwyrodnialec zeznał, że Marysia uprawiała z nim perwersyjny seks, ale "za obopólną zgodą", a o wszystkim wiedziała matka dziewczyny. Twierdził też, że dziewczyna źle się poczuła, a gdy wrócił z apteki - już nie żyła. Śledczy nie wierzą w jego wersję zdarzeń. Gdy weszli do mieszkania, właśnie prał prześcieradła. Podejrzewają gwałt i morderstwo na tle seksualnym.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 15:09 przez kwiatlotosu
Źródło: rosyjskie media
Nie tylko oni gwałcą Polki. Są setki poszkodowanych, o których media nic nie mówią
O gwałtach na Polkach w naszym kraju jest głośno, gdy dopuści się ich obcokrajowiec o statucie uchodźcy. Wszyscy w końcu kojarzymy gwałt na plaży w Rimini, a czy jesteście w stanie powiedzieć o jakimś innym przypadku, gdy Polka została zgwałcona? Pewnie nie, tymczasem statystyki są nieubłagane. Według policyjnych danych w samym 2015 roku ofiarą przemocy w rodzinie padło w Polsce blisko 70 tysięcy kobiet (a są to tylko zgłoszone przypadki). Statystyki prokuratury z 2016 roku mówią, że w Polsce przeprowadzono wtedy 3,5 tysiąca śledztw z art. 197 KK (zgwałcenie lub wymuszenie innej czynności seksualnej).

Jeśli boicie się, że wasza partnerka lub córka zostanie zgwałcona, gdy wyjdzie z domu, to (statystycznie) nie macie czego. Taka sytuacja dotyczyła zaledwie 9 procent z 624 skazanych wówczas spraców. Polacy gwałcą przede wszystkim swoje żony i córki.

Demoniczny oprawca, który czai się w lesie czy w parku (szczególnie w wersji z imigrantem), to też raczej miejski mit. Chociaż zdarzają się takie przypadki, to statystyki Centrum Praw Kobiet nie pozostawiają złudzeń: ponad 80 procent gwałtów to dzieło osób, którym ofiara ufała. 20 procent to stali partnerzy a 20 procent - mężowie. być może nawet do 90 procent ofiar nie decyduje się na zgłoszenie sprawy policji, także dlatego, że wiele spraw kończy się wyrokiem w zawieszeniu, a w Polsce pokutuje przekonanie, że nie ma czegoś takiego jak gwałt w małżeństwie. 

Więcej na ten temat przeczytacie w artykule na stronach "deon.pl". Link jest w źródle. Na zdjęciu jeden z oskrażonych o gwałt w Rimini, 20-letni Guerlin Butungu, który do Włoch przybył ze statutem azylanta. Tamtejsze media oskarżają go także o handel narkotykami i kierowanie gangiem. Jego adwokaci twierdzą, że chociaż był tego dnia na plaży, w gwałcie na Polsce oraz osobie transseksualnej z Peru nie uczestniczył.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2018 o 12:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.deon.pl/magazyn/sierpien-2018/art,7,dla-tysiecy-polek-seks-rowna-sie-gwalt-ich-zycie-to-koszmar.html; https://www.pudelek.pl/artykul/116473/co_robil_gwalciciel_z_rimini_przed_aresztowaniem_kupowal_drogie_samochody_i_byl_biznesmenem_s/foto_1