Te kobiety przerywają ciążę, jeśli ma się urodzić dziewczynka. To zjawisko bardzo niepokoi
Dla wielu osób aborcja to coś niewybaczalnego i niedopuszczalnego. Dla wielu osób aborcja równa jest zabójstwu. Dla wielu osób usunięcie dziecka w ogóle nie wchodzi w grę. W naszym kraju wciaż toczy się o to spory. Część kobiet chce mieć wybór w tej kwestii, inne kobiety wyboru nie chcą mieć, ponieważ ich zdaniem jedyna odpowiedź to: NIE. Sa jednak takie kobiety, które bez mrugnięcia okiem, pozbęda się dziecka, jeśli nie spełnia ich wymagań - czyli nie jest chłopcem. 

Taki niepokojący trend zauważono w Wielkiej Brytanii wśród imigrantów z takich krajów jak Pakistan, Bangladesz czy Afganistan. Dla nich to całkowicie normalne. Dziewczynki w takich rodzinach nie są mile widziane. Oczywiście we własnym kraju tacy ludzie na ogół nie mają możliwości poznania płci przed narodzinami dziecka. System opieki w Wielkiej Brytanii daje takie możliwości nawet rodzinom, które normalnie na to nie stać. 

Oczywiście nie zawsze jest to kwestia wyboru samej matki. Często zostaje ona do tego częściowo zmuszona i bardzo często jest to presja ze strony najbliższej rodziny. Kobiety robią to również, ponieważ wiele ich koleżanek zostało porzuconych przez mężów po urodzeniu dziewczynki. 

Oczywiście takie coś jest całkowicie nielegalne w Wielkiej Brytanii. Imigranci nic sobie z tego jednak nie robią i proceder trwa nadal. 
15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 16:09 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef