Człowiek
Ten chłopak poszedł pod prysznic na siłowni boso. Ten błąd sporo go kosztował

Na samym początku pragniemy zaznaczyć, że artykuł ten zawiera zdjęcia, które mogą być zbyt drastyczne dla niektórych czytelników. Jeśli więc uważacie, że zaliczacie się właśnie do tej grupy, to lepiej odpuścicie lekturę tego tekstu.

Skoro nadal tu jesteście, to wygląda chyba na to, że zdecydowaliście się zostać z nami. Dobrze więc! Zaczynajmy.

Siłownie mocno zyskały na popularności w ciągu ostatnich 10 lat. Miało to pewnie jakiś związek z pojawieniem się w naszym kraju dużych korporacji na większą skalę, a wraz z nimi systemów typu Multisport, które otwierają drogę do większość obiektów sportowych w całym mieście. Nie mówimy oczywiście, że to źle. Przecież ruch to zdrowie! Szczególnie w dzisiejszych czasach, w których praca dużej części społeczeństwa polega na siedzeniu przy biurku. Powróćmy jednak do głównego tematu. Wszyscy chyba dobrze zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw wynikających z korzystania z publicznych pryszniców bez obuwia. Grzybica, lub inne choroby stóp, mogą nas nawiedzić, a to przecież to wcale nic przyjemnego. 

Nasz bohater – którego imienia i nazwiska nie ujawniono w doniesieniach – korzystał z jednej z siłowni w Teksasie. Przygotowywał się do półmaratonu, a więc sporo biegał i mocno doświadczał swoje stopy oraz całe nogi. W pewnym momencie pojawiły się u niego dziwne ślady na podeszwach stóp. Na początku mężczyzna myślał, że są to zwykłe kurzajki i próbował pozbyć się problemu tradycyjnymi metodami. Skórki bananów, taśma klejąca (???), ocet. Niestety nic nie pomogło. Całość zaczęła dodatkowo wyglądać jeszcze gorzej. Zobaczcie zresztą sami. Ostrzegamy jednak, że zdjęcia mogą dla niektórych okazać się zbyt drastyczne. 


Dodano 15 kwietnia 2018 o 13:04 przez Bartek Faryna źródło: http://thebuzz.iheart.com/onair/the-rod-ryan-show-52901/psa-why-you-always-wear-shoes-15778640/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728