To działo się po jej wyjściu Pauliny Dynowskiej z dyskoteki Przerażający opis zbrodni

W tej sprawie zatrzymano dotychczas trzy osoby: 44-letnią Białorusinkę i dwóch Gruzinów. Kobieta i 41-letni mężczyzna usłyszeli już zarzuty niepowiadomienia organów ścigania o popełnieniu przestępstwa. 38-letni Gruzin jest jeszcze przesłuchiwany w poleskiej prokuraturze. – Zatrzymane osoby usłyszały zarzuty niepowiadomienia o zbrodni zabójstwa, mimo że miały wiarygodne informacje o zbrodni i jej okolicznościach, a mimo to przez kilka dni nie poinformowały o tym organów ścigania. Poszukujemy sprawcy zabójstwa, zrobimy wszystko, by go zatrzymać, myślę, że jest to kwestia kilku dni – powiedział Kopania. Przy sprawie pracuje kilku prokuratorów.

 

Do zabójstwa doszło w mieszkaniu w Łodzi. – Wszystko wskazuje na to, że tragedia rozegrała się w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Żeromskiego – stwierdził śledczy.

Atrakcyjna brunetka zaginęła 20 października. Jak wynika z dotychczasowych informacji Paulina spędziła noc z piątku na sobotę w klubach na Piotrkowskiej. Bawiła się ze znajomymi. Wyszła z dyskoteki w towarzystwie kolegi około godz. 6.30. On wszedł jeszcze do z jednego z punktów po coś do jedzenia, ona poszła dalej Piotrkowską. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały ją jeszcze w kilku punktach na tej ulicy. W okolicach widziany był także mężczyzna. Sprawiał wrażenie, jakby obserwował Paulinę. Kamery „widziały” jeszcze kobietę, już w jego towarzystwie, przed godz. 8. na skrzyżowaniu ul. Zielonej i Al. Kościuszki, potem na ul. Gdańskiej i o godz. 8.19 na ul. Żeromskiego przy kamienicy, w której mieszkania wynajmowali obcokrajowcy pracujący w Łodzi. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 października 2018 o 01:10 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef