To zdjęcie Małgorzaty Rozenek oburzyło internautów
Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie stylizacji, w której wybrała się na koncert Guns'n'Roses. Internauci ostro skrytykowali jej wygląd. Nie od dziś wiadomo, że mąż Małgorzaty Rozenek, Radosław Majdan lubi mocne rockowe brzmienia. Były piłkarz kilka lat lat temu miał nawet swój zespół (The Trash), w którym był gitarzystą. Taka muzyka jest mu bliska, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że chciał zobaczyć Guns’n’Roses na żywo. Od pewnego sezonu hitem urodowym są różowe włosy. Wie to doskonale Małgosia i postanowiła to wykorzystać. Bo gdzie jak nie na koncercie? W komentarzach zawrzało. "Stylizacja dobra dla 20-latki, nie dla pani", "Perfekcyjna? Mama dwójki dzieci i w czymś takim?", "Jakby moja mama się tak ubrała, to chyba bym umarła", "Wyglądasz jak lafirynda. W Twoim wieku nie wypada" - wytykali 40-latce. Gosia dzielnie znosi krytykę w sieci i nie odpowiada na komentarze na Instagramie. 
15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lipca 2018 o 10:07 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/p/BlA3NuJF_n0/?taken-by=m_rozenek

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Ktoś ukradł samochód Marty Kaczyńskiej. Gdy tylko się zorientował, zdecydował się oddać auto
Jak donosi TVN24, auto Kaczyńskiej o wartości około 300 tysiecy złotych zostało ukradzione z parkingu w Sopocie. W aucie znajdowały się dokumenty córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Prawdopodnie to skłoniło złodzieja, by... odstawić samochód pod posterunek policji. Istnieje też teoria, że ktoś, np. służby obcego państwa, w  ten sposób próbują wywierać presję na rodzinie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, według opinii wielu ekspertów sprawującego obecnie faktyczną władzę w kraju, ale mogącego mieć, także w otoczeniu najbliższych współpracowników, próbujących wywierać naciski agentów rosyjskich.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: TVN24; Policja; https://natemat.pl/212439,ten-wywiad-sprzed-roku-teraz-wyglada-zupelnie-inaczej-macierewicz-wedlug-solidarnosci-byl-agentem-kgb; https://liberte.pl/walczac-kultura-rosyjska-siatka-wplywow-w-polsce/; https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-ma-wplyw-na-zmiany-w-polskim-prawie-i-nie-tylko-analiza-analiza/n6rzrpj; http://www.pap.pl/aktualnosci/news,672955,raport-tajne-wplywy-rosji-w-krajach-europy-srodkowej-i-wschodniej.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu