Tysiące internautów zamierza masturbować się każdego dnia przez cały miesiąc
Internet pełen jest różnych dziwnych wyzwań, z czego część jest po prostu zabawna, część idiotyczna, a część wręcz niebezpieczna. Tym razem chcieliśmy przedstawić wam kolejny taki challange. Nosi on nazwę #MasturbationMonth (ang. miesiąc masturbacji) i - jak sama nazwa wskazuje - polegać ma na masturbacji każdego dnia przez cały miesiąc. 

Wiele osób zapowiedziało, że podejmie rękawicę i postara się samozadowalać przez 31 dni pod rząd. Czy im się uda? Może być ciężko, ale prawdopodobnie dadzą radę. W końcu masturbacja to żaden obowiązek, a spora część nastolatków i tak robi to codziennie i nie potrzebują do tego żadnego wyzwania. Od czego jednak się zaczęło? 

Dwójka internautek wpadła na pomysł, aby odczarować pojęcie masturbacji. Wszystko zostało ukryte pod kilkoma zgrabnymi tagami na Twitterze i przyjęło formę challange'u, które biją ostatnimi czasy rekordy popularności w sieci. 

April i Amy z Shameless Sex podcast wiążą z całą akcją poważne plany. Dziewczyny postanowiły nawet wprowadzić pewne utrudnienia. Masturbacja ma przebiegać bez pomocy jakichkolwiek gadżetów - dildo czy sztuczne pochwy odpadają - oraz pornografii. Ma ona również trwać minimum 10 minut. Nie brzmi już tak łatwo, jak wydawało się na samym początku - prawda? 

Spora liczba osób zapowiedziała jednak, że zamierza zrealizować wyzwanie. Dziewczyny zwracają uwagę na to, że masturbacja jest nie tylko dobra dla naszego ciała, ale również dla naszej psychiki. Nawet jeśli ktoś jest w stałym związku i jest aktywny seksualnie, to od czasu do czasu powinien zostać ze sobą sam na sam i dać sobie trochę przyjemności. 

30-dniowa masturbacja po 10 minut każdego dnia na pewno też nikomu nie zaszkodzi. Być może nawet uda się zdjąć z tego pojęcia ciążące na nim piętno. Masturbacja to przecież nic złego i jest całkowicie naturalna. 
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 maja 2019 o 18:05 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef