Zapłać mi, a zrobię co zechcesz, czyli jak studentki oddają się za pieniądze

Tajemnica jest najważniejsza

Dla dziewczyn, które studiują i jednocześnie świadczą usługi seksualne najważniejsze jest zachowanie tajemnicy. Doskonale wiedzą, że jeżeli ich dodatkowe zajęcia wyszłyby na jaw, to mogłoby się to dla nich skończyć usunięciem z uczelni. Dlatego też badania na temat tego, ile studentek się prostytuuje są bardzo trudne do przeprowadzenia. Udało się to jednak profesor Elżbiecie Michałowskiej, która od lat bada zjawisku sponsoringu w Polsce.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 sierpnia 2017 o 18:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://krknews.pl/

Komentarze

Zobacz również

Czytasz w gazecie: Premier Morawiecki podpisał rozporządzenie o 300 złotych wyprawki na dobry start dla dzieci
Tłumaczenie: nie reformują kraju w trakcie koniunktury tylko przekupują idiotów ich własnymi pieniędzmi, wypłacając sobie za to gigantyczne prowizje. To się sprawdza, więc wpadli na pomysł, że kolejny raz kupią trochę głosów za cudze i dorzucą jeszcze pożyczone, które ci idioci będą spłacać później latami.

Są w końcu zbyt głupi, żeby zauważyć, że rząd nie ma własnych pieniędzy, wydaje tylko cudze. 20-40 procent pensji na dzień dobry, a do tego VAT i dziesiątki podatków ukrytych w cenie benzyny, przez które Polak płaci za nią prawie tyle samo co Niemiec. Ale ci idioci są za głupi, żeby się zorientować w sytuacji.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2018 o 09:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/nowy-podatek-od-paliwa-ceny-paliw-beda-wyzsze/wecrcsy; http://natemat.pl/225655,poprzedni-rzad-rozdal-setki-milionow-zlotych-na-nagrody-urzednicy-dostawali-naprawde-hojne-premie; https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1668342,1,morawiecki-w-przyplywie-szczerosci-500-plus-jest-na-kredyt.read; https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/koszty-utrzymania-samorzadow-rosna-przez-program-500/6k3q5ny
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 sierpnia 2018 o 11:08 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 sierpnia 2018 o 12:08 przez kwiatlotosu
Źródło: KMP Częstochowa
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 sierpnia 2018 o 10:08 przez kwiatlotosu
Źródło: TVN/https://twitter.com/SylwiaSpurek
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 sierpnia 2018 o 19:08 przez lordvader