Węże potrafią „chodzić po ścianach” i ten film jest na to dowodem - zobaczcie to na własne oczy
Kiedy pod Warszawą znaleziono wylinkę pytona tygrysiego, z automatu zaczęto uważać, że gad jest ogromny. Przyjęto bowiem, że wylinka jest mniejsza od rzeczywistych rozmiarów węża. Przyjęto jednak błędnie, ponieważ wylinka gada na ogół jest większa od samego ciała węża. Media zaczeły więc rozgłaszać na prawo i lewo, że podwarszawski pyton to prawdziwe bydle. 

I tak trwało to tygodniami. Po drodze do akcji włączył się nawet detektyw Rutkowski, jednak pytona nie odnaleziono. Gad ma się dobrze i żyje sobie gdzieś w środkowej Polsce. Prawdopodobnie nie uda mu się jednak przetrwać zimy, ponieważ nasze warunki będą dla niego zbyt surowe. Jednak nie wszędzie tak jest i są oczywiście miejsca na świecie, gdzie takie węże żyją na wolności. Wyobraźcie sobie jednak, że taki gad potrafi nawet chodzić po ścianach. Nie wierzycie? Poniższe nagranie jest na to najlepszym dowodem. 

Nie macie się jednak czego obawiać, ponieważ miejscem akcji jest tutaj Australia. Robbie Knills wieszał akurat pranie na swoim podwórku, kiedy zauważył, że z krzaków wyszedł ogromny wąż. Jego zdziwienie było jeszcze większe, kiedy gad zaczął wspinać się po ścianie. 

Zdaniem Knillsa zwierzę urządziło sobie gniazdo na dachu jego szopy i mieszka tam już od dłuższego czasu. Na początku cała ta sytuacja przerażała mężczyznę, jednak po czasie się do tego przyzwyczaił i przestał na to zwracać uwagę. 

16 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 09 sierpnia 2018 o 19:08 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 lutego 2019 o 11:02 przez MarcinZfejsa
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 lutego 2019 o 10:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 lutego 2019 o 10:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: fak.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 lutego 2019 o 13:02 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 lutego 2019 o 15:02 przez jatoja