Zwierzęta
Wideo „kąpiącego się szczura” podbija serca internautów. Jednak za wszystkim kryje się przerażająca prawda
Wygląda sielankowo. Jednak spora część internautów zwróciła uwagę na kilka bardzo ważnych kwestii. Przede wszystkim dlaczego ten szczur stoi na dwóch łapach. Do tego dlaczego ten szczur bierze prysznic - przecież szczury tego nie robią, a myją się po prostu same.
No i dlaczego ten szczur ma taką dziwną głowę. 

Głos w całej sprawie postanowili zabrać biolodzy. Okazuje się, że prawdopodobnie wcale nie jest to szczur. Kształt ciała, postawa, a także głowa wskazują na to, że jest to prawdopodobnie pakarana Branickiego. Jednak nie to jest w tym wszystkim najgorsze. Najbardziej brutalna część dopiero przed nami. 

Ten „szczur” wcale nie bierze przyjemnej kąpieli, a po prostu próbuje łapkami ściągnąć z siebie to nieprzyjemne coś, co znajduje się na nim. Prawdopodobnie jest to mydło, chociaż może to również być jakaś inna pieniąca się substancja. 

Nie wiadomo, jak to coś znalazło się na zwierzęciu. Być może przypadkiem, chociaż równie dobrze mógł to umieścić sam twórca wideo, aby było po prostu ciekawsze. Tego się niestety prawdopodobnie nie dowiemy. 

Pamiętajcie jednak na przyszłość: nie czyńcie popularnym czegoś, co może opierać się na krzywdzie i cierpieniu innych. 

Dodano 01 lutego 2018 o 16:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/plants-and-animals/theres-something-you-need-to-know-about-shower-rat-the-rat-who-loves-taking-showers/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728