Widziałem szatana. Gdy to piszę, płaczę ze strachu
Zauważyłem, że dzieje się z nią coś dziwnego. Nie umiem tego opisać, to było tak, jakby nagle stawała się zupełnie inną osobą, mówiła w innym stylu, bardzo zbereźne rzeczy. Tak samo było jak pisaliśmy, coraz częściej urywała wątki i pisała wulgarne określenia narządów intymnych. Momentami miałem wrażenie, że "coś" mówi za nią i im częściej się to powtarzało, im gorzej było z nią normalnie rozmawiać, tym bardziej myślałem, że ona jest... jakaś nawiedzona. Serio. To śmiesznie brzmi, ale ona zachowywała się jak opętana. 

Właśnie, zachowywała. Potrafiła bez powodu rzucać przedmiotami, nagle. Spała w przedziwnych pozycjach. W łóżku stała się tak wyuzdana, że aż przerażająca. Raz, podczas stosunku, wstała i zaczęła krzyczeć, po czym wybiegła z mieszkania. Od tamtej pory powiedziałem sobie: DOŚĆ. Przestałem się z nią widywać, pisać. Przestraszyłem się tej laski. 

A ona zaczęła mnie nękać. Pisała wiadomości (ona lub to COŚ co ją opętało) w stylu: "i tak będziesz mój", "wszędzie Cię znajdę", "trafisz do mnie", "już niedługo". Nie odpisywałem, a wiadomości od niej przychodziły nieustannie. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 września 2018 o 11:09 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef