Wielka wtopa sklepu Ikea! Internauci nie pozostawili na nich suchej nitki, kiedy zobaczyli ich nowe mapy
Mapa była na sprzedaż w jednym ze sklepów sieci Ikea w Waszyngtonie w USA. Był to model Bjorksta, którego cena wynosi w Stanach Zjednoczonych dokładnie 29$. Niestety na mapie czegoś brakuje, co zauważył pewien klient. Wrzucił on zdjęcie produktu do sieci i wtedy się zaczęło. 

Na forach dyskusyjnych i portalach społecznościowych zaczęło powstawać mnóstwo nowych wątków, gdzie główne skrzypce grała mapa Bjorksta. Największe wieszanie psów na sklepie miało miejsce na łamach forum Reddit oraz na samym Facebooku. Skąd jednak to całe pośmiewisko? Na mapie zabrakło całego kraju i była nim... Nowa Zelandia. Sytuacja staje się jeszcze bardziej komiczna, kiedy dowiemy się, że Ikea otwiera swój pierwszy sklep w Nowej Zelandii. 
Internauci żartowali, aby lepiej Ikea nie próbowała szukać swojego nowego sklepu z użyciem własnych map, bo nie skończy się to dobrze. 

Cóż, wpadki zdarzają się każdemu. Nikt nie mówi jednak, że nie można się z tego trochę pośmiać. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lutego 2019 o 20:02 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram