Wielkie śledztwo internautów - matka znanego YouTubera sprzedaje ciało za pieniądze?

Pierwsze poszlaki

Śledztwo w tej sprawie trwa od kilkunastu godzin na portalu wykop.pl. Jeden z użytkowników zauważył, że mama YouTubera Adriana Polaka, który walczył podczas gali Fame MMA 2 bardzo przypomina kobietę, która ogłasza swoje usługi na portalu dla dorosłych - Roksa.pl. Obie kobiety mają mnóstwo cech wspólnych, ale to nie wszystkie poszlaki. Historia jest ciekawa i wymaga przytoczenia wypowiedzi użytkownika shinoda1990 z portalu wykop: „Wszystko zaczęło się od gali FameMMA 2, na której w kilku kadrach pojawiła się pewna kobieta z dość specyficzną fryzurą. Na tagach związanych z FameMMA pojawiły się plotki, że kobieta ma konto na portalu Roksa. Użytkownik @Dambibi umieścił wpis, w którym  napisał, że to rzeczywiście ona i sam korzystał jakiś czas temu z jej usług (…) Fakt, że kobieta z gali jest matką celebryty dość szybko został potwierdzony, tutaj nie było większych wątpliwości, ponieważ dostępny był jej wizerunek bez cenzury to łatwo można go było porównać z fejsbukiem matki jutubera. Cała drama skupiła się na tym czy matka celebryty oraz pani z ogłoszenia to jedna osoba” - pisze użytkownik portalu wykop. Dalej znajduje się drobiazgowa analiza zdjęć wrzuconych na profil mamy youtubera i a portal Roksa. I tutaj zaczyna się naprawdę ciekawie…
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 października 2018 o 00:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.wykop.pl/wpis/36255225/mialem-sobie-odpuscic-cale-te-podsumowanie-ale-zac/

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef