Wiemy ile zarabia Anna Lewandowska. Grube miliony!

Pierwszy milion zarobiła grubo przed trzydziestką. Jeśli wierzyć serwisom internetowym, Anna Lewandowska – rocznik ’88 – miała osiągnąć to w 2014 roku. Choć znajdzie się wielu, którzy stwierdzą, że dorobiła się na plecach męża, w jej karierze widać żelazną konsekwencję, upór i pracowitość. Miała 15 lat, kiedy zaczęła zarabiać jako pomoc trenera na obozach oraz prowadząca treningi z dziećmi. Jako mistrzyni karate mogła liczyć także na stypendia sportowe.

Prawdziwy przełom nastąpił jednak, gdy Anna Stachurska w 2013 roku zmieniła nazwisko na Lewandowska i będąc żoną Roberta Lewandowskiego – korzystając ze zdobytej popularności – postawiła na promowanie zdrowego stylu życia. Jej blog Healthy Plan By Ann okazał się hitem, a jej samej otworzył drzwi do świata wielkich pieniędzy. Grupa HPBA została zarejestrowana w 2016 roku (Lewandowska ma w niej 33,32 proc. udziałów). Biznes Anny Lewandowskiej ruszył z kopyta.

Blog pozwolił trenerce wypromować kolejne projekty, na których zaczęła zarabiać krocie. Wprowadziła na rynek zdrową żywność (pod szyldem Foods By Ann). W 2016 roku spółka HPBA zanotowała 15 tys. zł zysku, a rok później już… 2,28 mln zł. Na rynku zaczęły pojawiać się nowe produkty sygnowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej – oprócz żywności również akcesoria sportowe i kuchenne, torby (wszystko ze sztandarowym hasłem grupy: Never give up albo z rozpoznawalnym rozszerzeniem: by Ann), suplementy diety, płyty DVD z treningami, książki. Organizowała prelekcje, grupowe treningi i obozy.

Popularność pozwoliła Annie Lewandowskiej na podpisanie lukratywnych kontraktów reklamowych(m.in. z Nike, Calzedonia, Head&Shoulders). Przebojem okazała się również opracowana przez nią dieta i aplikacja – Diet&Training By Ann. Do marca 2019 roku pobrało ją pół miliona osób, windując aplikację niemal na szczyt wśród najbardziej dochodowych.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 kwietnia 2019 o 22:04 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef