Właśnie to dzieje się z wodą w basenie, do której ktoś nasika
Jednym z głównych składników moczu jest amoniak. Kiedy wchodzi on w reakcje z chlorem, który znajduje się często w wodzie na basenie, powstaje związek o nazwie trichlorek azotu, który jest wyjątkowo niebezpieczny dla zdrowia. To właśnie przez niego po wizycie na pływalni często mamy zaczerwienione oczy. Powoduje on bowiem m.in. podrażnienia narządu wzroku, jak również kłopoty z oddychaniem, a w skrajnych przypadkach może prowadzić do powstawania astmy. 

Pewnie wydaje wam się, że mało kto przecież sika w basenie. Statystyki jednak mówią same za siebie. W Kanadzie przeprowadzono odpowiednie badania, z których wynikało, że w każdej pływalni woda zawierała w sobie składniki zawarte również w moczu. W ten sposób odkryto, że każdego tygodnia do każdego basenu trafiało średnio około 75 litrów moczu. Całkiem sporo, prawda? 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 10 października 2018 o 23:10 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 13:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 10:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://polskatimes.pl/marija-swietlana-nadiezda-ukrainki-i-rosjanki-marza-o-mezu-z-polski/ar/476782
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/139243/julka_wroblewska_pije_wodke_na_wykladzie_tylko_u_nas/
Naukowcy odkryli coś, przez co męski penis autentycznie się zmniejsza i na pewno masz to w kuchni
Pewnie niejednokrotnie słyszeliście już o tym, że są rzeczy, które są w stanie realnie zmniejszyć coś... na przykład wasz wzrost. Mówi się, że jeśli ktoś pali papierosy w okresie dojrzewania, to na pewno nie urośnie aż tyle, ile urosnąć powinien. Ma to też związek z wieloma przesądami. Niektórzy uważają nawet, że nie urośniemy również wtedy, kiedy leżymy, a ktoś zrobi nad nami krok i w ten sposób nad nami przejdzie. 

Oczywiście większość tego typu rewelacji można schować między bajki, ponieważ nie mają one żadnego potwierdzenia. Jednak naukowcy z Włoch przeprowadzili niedawno badania, których wyniki wyraźnie pokazują, że każdy z nas posiada w domu coś, co odpowiedzialne jest za zmniejszanie się męskich narządów płciowych i tym razem jest to prawda. 

Panowie, bójcie się! O czym jednak konkretnie mowa? Przekonacie się dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 grudnia 2018 o 20:12 przez e-wonsz