Wodoodporny pancerny smartfon za małe pieniądze już w Biedronce
Do sklepów Biedronka trafił smartfon Hammer Axe M LTE. Możecie zapomnieć o pękających ekranach, wyginających się obudowach czy awariach, spowodowanych przez wodę. Smartfon myPhone Hammer Axe M LTE to pancerny sprzęt, który zniesie wszystko. Osoby zainteresowane takim – wszystkoodpornym – sprzętem, mają właśnie okazję, aby go kupić w atrakcyjnej cenie. Telefon, wyceniany zazwyczaj na nieco mniej niż 1000 zł, pojawił się w Biedronce w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 699 złotych.
16 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 września 2017 o 20:09 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Ale wpadka! Pan młody jechał na wesele. Postanowił zrobić jeszcze jedno selfie, zdradziło go odbicie
Pete Hemsley zrobił sobie selfie w aucie, które zamieścił na Twitterze z opisem, jaki jest szczęśliwy z okazji swojego ślubu. Sprawa nie uszła jednak uwadze policjantów i internautów, którzy w niewybrednych komentarzach na temat jego inteligencji zastanawiali się, czemu z tej okazji zagraża bezpieczeństwu na drodze. Ostatecznie w ramach ślubnego prezentu Pete otrzymał od miejscowej policji mandat w wysokości 200 funtów (około 1000 złotych) i 6 punktów karnych. Zgodnie z brytyjskimi przepisami kierowca nie może w trakcie jazdy używać telefonu, trzymając go w ręce. Dozwolona jest rozmowa przez zestaw głośnomówiący, ale o selfie nie może być nawet mowy!
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 października 2018 o 16:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/groom-driver-who-took-selfie-10249162
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 10:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Jeronimo Martins Polska S.A.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Robaki w cukierkach z Biedronki?! "Uważajcie na nie"
Pan Arkadiusz opublikował na Facebooku wideo i zdjęcie słodyczy, które miał kupić w Biedronce. "To nie był jeden cukierek, na 20 szt w 3 znajdowały sie robale. Uważajcie, co jecie, a przynajmniej jakie Michaszki jecie. Dodam tylko ze nie jestem żadnym hejterem, co zarzucił mi kierownik regionalny Jeronimo Martins. Nie mam na celu nikogo zniechęcać do zakupów w sieci Biedronka, chce tylko aby ludzie uwaźali na te cukierki" - opisał sprawę na Facebooku (pis. oryg.). Właściciel sieci Biedronka, spółka Martins Polska SA, wydała oświadczenie, że prowadzi dochodzenie w tej sprawie i, jeśli te doniesienia okażą się prawdą, podejmie odpowiednie kroki.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 września 2018 o 15:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Facebook
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 15:09 przez kwiatlotosu
Źródło: portalswiebodzice.naszemiasto.pl; https://gastrologia.mp.pl/lista/83559,czy-slina-przenosi-zakazenia-hiv-i-wzw