Wolał ciupciać 13-latkę niż mnie
Kiedy weszliśmy do niego zobaczyłam, że do niej pisze różne miłosne teksty, że ją kocha. Specjalnie zostawił przeglądarkę włączoną, żebym to zobaczyła, miarka się wtedy przebrała. Postanowiłam urządzić mu zemstę i to - niemałą. 

Spotykałam się z nim jeszcze równy tydzień, po czym złożyłam mu niespodziewaną wizytę. Jego mama mnie wpuściła do mieszkania, jego rodzice byli bardzo uprzejmi dla mnie, mama powiedziała, że jest u niego koleżanka, rozebrałam się i weszłam po cichu do pokoju. Widok, który zobaczyłam wcale mnie nie zaskoczył, był w trakcie uprawiania jogi. 

Poczekałam chwilę po czym wyskoczyłam i biedak się wystraszył, razem z X. Spytał się mnie, co ja tu robię. Zaśmiałam się i odparłam pięknym tekstem: "Zapłać grzecznie tej pani i niech już wyjdzie". Tego widoku nigdy nie zapomnę, jak zbierała swoje ciuchy i półnaga wybiegła na klatkę. Chwyciłam exa mocno za rękę i zaprowadziłam, nagiego, do jego rodziców mówiąc, co się stało. 

Dziewczyna ma kuratora sądowego do 18-stego roku życia, a mój były poszedł do poprawczaka za pedofilię. Oto koniec pięknej historii. Po latach stwierdzam, że było warto wystąpić jako świadek w sądzie i patrzeć na to wszystko. 

A morał jest krótki i niektórym znany, nie ruchaj, bo sam będziesz wyruchany.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2018 o 02:08 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef