Wydawało jej się, że to zwykłe zatrucie pokarmowe - 45 minut później urodziła dziecko
Mówi się, że najlepsze rzeczy w życiu przychodzą niespodziewanie. Patricia Crawford - nasza dzisiejsza bohaterka - na pewno będzie w stanie to potwierdzić. Jeszcze w nocy nie wiedziała, że jest w ciąży, a już kilka godzin później była szczęśliwą matką. Jak w ogóle do tego doszło i jakim cudem mogła przez całe 9 miesięcy zauważyć, że jest w ciąży? 

Dziecko przyszło na świat 28 marca około godziny 5 rano. Kobieta od pewnego czasu miała problemy z żołądkiem i wszystko wskazywało na to, że pojawiło się u niej zwykłe zatrucie pokarmowe. Większość osób oczywiście nie przejmuje się podobnymi rzeczami, podobnie było w przypadku naszej dzisiejszej bohaterki. 

Kiedy jednak rano poszła do toalety w celu zwrócenia kolacji, nie spodziewała się, że tak naprawdę wyjdzie z niej co innego i będzie to małe dziecko. Poród zaczął się tak niespodziewanie, że cała akcja została przeprowadzona na podłodze w łazience. 

Kobieta twierdzi, że nie zauważyła u siebie ani jednej oznaki ciąży. Kłopoty żołądkowe pojawiły się dopiero na samym końcu i nikt nie podejrzewał, że związane są one z ciążą. Dziś Patricia jest szczęśliwą matką i nawet cieszy się, że o niczym przez ten cały czas nie wiedziała. 
11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 kwietnia 2019 o 17:04 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef