Wydawało jej się, że to zwykłe zatrucie pokarmowe - 45 minut później urodziła dziecko
Mówi się, że najlepsze rzeczy w życiu przychodzą niespodziewanie. Patricia Crawford - nasza dzisiejsza bohaterka - na pewno będzie w stanie to potwierdzić. Jeszcze w nocy nie wiedziała, że jest w ciąży, a już kilka godzin później była szczęśliwą matką. Jak w ogóle do tego doszło i jakim cudem mogła przez całe 9 miesięcy zauważyć, że jest w ciąży? 

Dziecko przyszło na świat 28 marca około godziny 5 rano. Kobieta od pewnego czasu miała problemy z żołądkiem i wszystko wskazywało na to, że pojawiło się u niej zwykłe zatrucie pokarmowe. Większość osób oczywiście nie przejmuje się podobnymi rzeczami, podobnie było w przypadku naszej dzisiejszej bohaterki. 

Kiedy jednak rano poszła do toalety w celu zwrócenia kolacji, nie spodziewała się, że tak naprawdę wyjdzie z niej co innego i będzie to małe dziecko. Poród zaczął się tak niespodziewanie, że cała akcja została przeprowadzona na podłodze w łazience. 

Kobieta twierdzi, że nie zauważyła u siebie ani jednej oznaki ciąży. Kłopoty żołądkowe pojawiły się dopiero na samym końcu i nikt nie podejrzewał, że związane są one z ciążą. Dziś Patricia jest szczęśliwą matką i nawet cieszy się, że o niczym przez ten cały czas nie wiedziała. 
15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 kwietnia 2019 o 17:04 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef