Z kobietami, które urodziły więcej niż dwoje dzieci w życiu dzieje się coś bardzo niedobrego
Na pewno nic zachwycającego. Okazało się bowiem, że posiadanie więcej niż dwójki dzieci może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Nie wiadomo jednak, czy chodzi tutaj tylko o samą ciążę oraz poród, czy może cały stres związany również z późniejszym macierzyństwem. Przejdźmy jednak do wspomnianych już wcześniej wyników. Badania wykazały bowiem, że kobiety posiadające 5 lub więcej dzieci, były aż o 37% bardziej narażone na atak serca od pań, które miały jedno lub dwójkę dzieci. Kobiety te miały również o 25% wyższe ryzyko wystąpienia udaru oraz o 17% większe zagrożenie niewydolnością serca.

Oczywiście lekarze mówią o tym głośno nie po to, aby zniechęcić kobiety do posiadania dzieci. Nie chcą również nikogo straszyć czy denerwować. Chcą jedynie zwrócić uwagę na cały ten problem. Dotyczy on bowiem wielu kobiet na całym świecie. Powinny one zdawać sobie sprawę z tego, że ich organizm może nie działać już tak, jak przed ciążą. Chodzi tylko i wyłącznie o świadomość problemu i nie forsowanie swojego serca. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 19:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef