Z powodu tragedii wstrzymano w Polsce dystrybucję filmu, który miał być prawdziwym hitem
Ostatnimi czasy bardzo głośno mówi się w Polsce o tragedii, jaka miała miejsce 4 stycznia w jednym z tzw. „escape roomów” w Koszalinie. Zginęła tam piątka nastoletnich dziewczyn, które w taki właśnie sposób świętowały urodziny jednej z nich. Niestety w pewnym momencie pojawił się ogień, którego źródłem była prawdopodobnie nieszczelna butla z gazem. Na chwile obecną cała sprawa jest badana i ustalane są przyczyny pożaru. Jest to niewątpliwie wielka tragedia, a ubiegła niedziela minęła pod znakiem żałoby w Koszalinie. 

Cała tragedia dziwnym zbiegiem okoliczności nałożyła się z jeszcze jednym wydarzeniem, w którym główną rolę miał zagrać właśnie escape room. Mowa o premierze filmu o tym samym tytule, która została zaplanowana dla naszego kraju na 11 stycznia. Światowa premiera miała miejsce 3 stycznia i przyniosła całkiem zadowalające rezultaty. 

Polski dystrybutor postanowił jednak zrezygnować z wyświetlenia filmu w naszym kraju właśnie teraz. Nie powinno to jednak dziwić. Hasłem filmu miało być bowiem: ucieknij, albo zgiń - co oczywiście spotkałoby się obecnie z ogromną falą krytyki. 

Uprzejmie informujemy, że dystrybucja filmu została wstrzymana" - poinformował w poniedziałek dystrybutor filmu "Escape Room" United International Pictures. Na razie nie wiadomo, czy produkcja w ogóle trafi na nasze ekrany. Na chwile obecną została ona tylko wstrzymana. 
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 07 stycznia 2019 o 19:01 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef