Z tego mostu rzuciło się już ponad 600 psów. Miejscowi nazywają go „mostem psich samobójców”
W niewielkiej miejscowości Milton w Szkocji, znajduje się pewien tajemniczy most. Nawet sam jego wygląd nie należy do typowych, jednak nie to w nim jest najbardziej niezwykłe. Najbardziej niesamowite jest to, jak miejscowi go nazywają i jaka historia kryje się za nim. Nazywany jest on bowiem „mostem psich samobójców” i jest ku temu ważny powód. Skoczyło z niego już ponad 600 psów, a właściciele czworonogów boją się tam przychodzić ze swoimi pupilami. Zacznijmy jednak od początku. 

Most został zaprojektowany w 1895 roku przez HE Milnera. Prowadzi on do położonego nieopodal domu, z którym wiąże się inna, przerażająca, historia. W 1994 roku 32-letni mieszkaniec domu zrzucił z mostu swoje nowo narodzone dziecko, twierdząc, że jest ono antychrystem. Sam chciał natychmiast skoczyć za synem, jednak został powstrzymany. Kilka dni później podjął kolejną próbę, tym razem przy pomocy noża chciał podciąć sobie żyły. Ostatecznie wylądował jednak w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ został uznany za szalonego. 

Jednak nie to w tym moście jest najbardziej przerażające. Z mostu rzuciło się już ponoć aż 650 psów. Robią to regularnie od roku 1950. Wiele z nich zabiło się na miejscu. Część jednak przeżywała upadek i wracała na most, aby spróbować jeszcze raz. Dlaczego czworonogi zachowują się w ten sposób właśnie tam i dlaczego zawsze skaczą z jednego miejsca? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 lutego 2019 o 22:02 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 sierpnia 2019 o 20:08 przez e-wonsz
Dokładnie w tym wieku przeżyjesz najlepszy seks w całym swoim życiu

Zastanawialiscie się kiedyś, w jakim wieku ludzie doświadczają najlepszego seksu w swoim życiu? Pewnie większość z was wytypuje lata między 20 a 30 rokiem życia. Jeśli również tak obstawiliście, to jesteście w ogromnym błędzie. Najlepszy seks przypada znacznie później.

Portal Happify postanowił znaleźć odpowiedź na to pytanie. Przeprowadzili więc bardzo obszerną ankietę. Według statystyk najlepszego seksu możecie spodziewać się po 40 roku życia, a konkretnie w wieku 46 lat.

To jednak nie wszystkie dane, które udało się uzyskać w trakcie badania. Okazało się również, że złotym środkiem jeśli chodzi o częstotliwość seksualnych igraszek w przypadku stałych partnerów jest jeden raz w tygodniu. Tylko tyle wystarczy, aby utrzymać mocną więź między kobietą i mężczyzną. W ramach badania poproszono ankietowanych, aby przez 3 miesiące podwoili częstotliwość swoich stosunków i zobaczyli co się stanie. Okazało się, że w ich relacji nie zmieniło się zupełnie nic. Raz w tygodniu wystarcza więc w zupełności. Wyniki badań pokazały również, że kobiety częściej uprawiające seks, to kobiety zdecydowanie bardziej szczęśliwe.

Kobiety zostały przepytane również o to, jak łatwo jest im osiągnąć orgazm. Tutaj niestety pojawiły się już pewne problemy. Okazało się bowiem, że tylko dla 18,4% z 1 055 przebadanych Amerykanek zwykły stosunek wystarcza, aby zakończyć go szczytowaniem. Dalsze 36,6% ankietowanych potrzebuje już do tego stymulacji łechtaczki. U dalszych 36% przebadanych kobiety stymulacja łechtaczki poprawia jakość orgazmu, jednak nie jest ona konieczna, aby go osiągnąć.

Jeśli więc jesteście jeszcze grubo przed czterdziestką i nie jesteście do końca zadowoleni ze swojego życia seksualnego, to głowy do góry! Najlepsze czasy dopiero nadejdą.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2019 o 21:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/joanna_osyda/?hl=pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja