Zastanawialiście się kiedyś dlaczego siedzenia w autobusie czy pociągu zawsze mają wzory, jak z PRLu? Oto dlaczego tak jest
Jeśli macie już kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, to na pewno przynajmniej raz w całym swoim życiu jechaliście busem, pociągiem, autobusem lub tramwajem. Jeśli choć jedną taką podróż macie już za sobą, to pewnie zwróciliście uwage na pewną rzecz - siedzenia. Wszystkie posiadają jakieś dziwne wzory, jakby były wyciągnięte żywcem z lat 80-tych. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w komunikacji publicznej królują właśnie takie, a nie inne, wzory? Czy jest to może jakiś spisek producentów foteli dla busów, pociągów, autobusów i tramwajów? Czy może każdy projektant ma akurat takie wyczucie samaku i taki właśnie wzór pasuje mu najbardziej? Nic z tych rzeczy, powód jest zupełnie inny. O co chodzi? Zobaczcie sami. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 09 sierpnia 2018 o 19:08 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 13:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 10:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://polskatimes.pl/marija-swietlana-nadiezda-ukrainki-i-rosjanki-marza-o-mezu-z-polski/ar/476782
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/139243/julka_wroblewska_pije_wodke_na_wykladzie_tylko_u_nas/
Naukowcy odkryli coś, przez co męski penis autentycznie się zmniejsza i na pewno masz to w kuchni
Pewnie niejednokrotnie słyszeliście już o tym, że są rzeczy, które są w stanie realnie zmniejszyć coś... na przykład wasz wzrost. Mówi się, że jeśli ktoś pali papierosy w okresie dojrzewania, to na pewno nie urośnie aż tyle, ile urosnąć powinien. Ma to też związek z wieloma przesądami. Niektórzy uważają nawet, że nie urośniemy również wtedy, kiedy leżymy, a ktoś zrobi nad nami krok i w ten sposób nad nami przejdzie. 

Oczywiście większość tego typu rewelacji można schować między bajki, ponieważ nie mają one żadnego potwierdzenia. Jednak naukowcy z Włoch przeprowadzili niedawno badania, których wyniki wyraźnie pokazują, że każdy z nas posiada w domu coś, co odpowiedzialne jest za zmniejszanie się męskich narządów płciowych i tym razem jest to prawda. 

Panowie, bójcie się! O czym jednak konkretnie mowa? Przekonacie się dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 grudnia 2018 o 20:12 przez e-wonsz