Zgwałcona studentka: „Byłam pijana, nie mogłam krzyczeć, ledwie widziałam przez krew”
„Gdy zaczęłam się bronić, on zaczął mnie bić. Krzyczałam i walczyłam z całą mocą, jaką mogłam z siebie wykrzesać. Bił mnie po twarzy tak długo, że nie mogłam już walczyć. Nie mogłam krzyczeć. Ledwie widziałam przez krew, która zalała mi oczy. Miałam nadzieję, że przestanie mnie bić, gdy zacznę udawać martwą. Modliłam się, żeby zniknął, gdy otworzę oczy. Nie wiem, ile czasu minęło, nim się wreszcie na to zdecydowałam, ale kiedy to zrobiłam, on zniknął. Zgwałcił mnie” - pisze Amerykanka. Zakrwawionej kobiecie pomógł inny mężczyzna przejeżdżający w pobliżu samochodem. To on zabrał ją do szpitala, gdzie zajął się nią personel medyczny. Napastnika udało się złapać po kilku dniach od zdarzenia. „Nigdy nie sądziłam, że coś takiego mogłoby mi się przydarzyć. Samodzielnie podróżowałam przez lata. Po różnych krajach i niezliczonych miastach. Jestem silna, inteligentna i niezależna. Te cechy nic nie znaczą, gdy jesteś zdana na łaskę mężczyzny, który chcę cię skrzywdzić. To naprawdę się stało. To się dzieje. I niestety, będzie się działo. Ale proszę, nie myśl nawet, że nie mogłoby się przytrafić tobie” - pisze na końcu Andrea.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 stycznia 2019 o 10:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: Andrea Sicignano

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef