Zmusza swoje psa, żeby sikał do kubeczka, a następnie to wypija i oblizuje palce - ten film naprawdę trafił do sieci
Akcja całego filmu ma miejsce gdzieś na łonie natury. Pies - choć internauci na pewno nazwaliby go raczej „Pieseł” - załatwia swoje sprawy, a jego właścicielka podkłada mu kubeczek i zbiera złoty płyn wprost z naturalnego kranu. Następnie bez zająknięcia wypija go i oblizuje palce. Na samym końcu tłumaczy, że psi mocz jest bardzo dobry dla zdrowia. Zawiera ponoć witaminy A i E, 10 gramów wapnia i pomaga walczyć z rakiem. 

Nie musimy chyba dodawać, że to wszystko jakieś kpiny. Ludzki mocz nie jest dobry dla zdrowia. Choć urynoterapia była znana już w starożytnej Grecji czy innych rozwiniętych cywilizacjach, to nie ma medycznych dowodów na jego dobroczynne działanie. Logika nakazuje jednak myśleć, że bakterie w nim zawarte, raczej nie wpływają dobrze na nasze ciało. Z psim moczem jest jeszcze gorzej. Zawiera on w sobie amoniak, bakterie, hormony oraz kwas moczowy. Nie polecamy tego pić, więc nawet nie próbujcie. Zostawcie swoje psy w spokoju i lepiej ich nie molestujcie w ten sposób. Pewnie chcecie obejrzeć to wideo.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 lipca 2018 o 09:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef